حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

شبکه فروش لاستیک پیروزی با خروج از انحصار،‌ احیا می‌شود

شرکت لاستیک پارس
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 22 دی 1397تعداد بازدید : 212نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

با واگذاری لاستیک‌پارس به بخش خصوصی و واکنش های مثبت بازار به این اتفاق،‌ خبرها از ساماندهی واحیای شبکه فروش این کارخانه قدیمی در سطح کشور حکایت دارد.

به گزارش پارس تایر، تا جایی‌که به‌گفته مهندس مهرداد فرزادنیا، مدیرعامل لاستیک پارس، ساماندهی و احیای شبکه فروش این کارخانه قدیمی که متاسفانه در سال‌های گذشته در برخی سایزها به صورت انحصاری فعالیت می‌کرده، در دستور کار قرار گرفته است و به زودی عوامل فروش قدیمی این شرکت می‌توانند بدون‌واسطه اقدام به خرید و توزیع تایرهای «پیروزی» کنند. در سال‌های گذشته فروش ویژه و انحصاری محصولات پیروزی به برخی افراد خاص در بازار، ‌به یکی از مشکلات ریشه‌ای این کارخانه قدیمی تبدیل شده بود. کارخانه‌ای که از سال 1355تا امروز به‌عنوان یکی از قطب‌های تولید تایرهای باری بایاس در کشور مشغول به فعالیت بوده و سهم بازار مناسبی را نیز از بازار تایرهای باری به خود اختصاص داده است.

مهندس مهرداد فرزادنیا، مدیرعامل جدید کارخانه «لاستیک‌پارس» که پس از فروش این مجموعه تایرسازی به بخش خصوصی سکان هدایت «لاستیک‌پارس» و برند «پیروزی» را به‌دست گرفته است از عزم جدی مدیریت جدید این کارخانه برای توزیع مویرگی و غیرانحصاری تایرهای تولیدی در بازار گفت و بیان کرد: مهم‌ترین برنامه مدیریت جدید «لاستیک‌پارس» بازگرداندن سلامت به شبکه فروش و فعال کردن نماینده‌های قدیمی برند «پیروزی» در سطح بازار است. افرادی که در گذشته به‌صورت مستقیم با این کارخانه ارتباط داشتند و در سال‌های گذشته به‌دلایلی امکان همکاری مستقیم با این تایرساز را از دست داده بودند، از این پس در صورت احراز صلاحیت،‌ می‌توانند باردیگر همکاری خود را با مجموعه «لاستیک‌پارس» آغاز کنند.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه در گذشته نماینده‌های فروش در برخی سایزها تراکنش مالی مستقیمی با سیستم فروش کارخانه نداشته‌اند و بعضی فاکتورها به‌نام یک شرکت عمده فروش صادر شده بود، گفت: سیستم فروش «لاستیک پیروزی» در حال احیا شدن است و به‌همین منظور اولویت خود را بر همکاری با نماینده‌های قدیمی شرکت گذاشته‌ایم. درهمین راستا دستورالعمل جدیدی نیز برای جذب نمایندگی های جدید در حال تدوین است و تعهدات لازم برای سلامت کار از کسانی که قصد دریافت نمایندگی «لاستیک پیروزی» را دارند، اخذ خواهد شد. مهندس فرزادنیا اظهار امیدواری کرد با احیای شبکه فروش سالم و ساماندهی میزان عرضه و تقاضا ارزش برند پیروزی به بالاترین سطح ممکن برسد و نام «پیروزی» را در بازار تایر از فروش انحصاری و بی ضابطه جدا شود. /دنیای خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول