پارس تایر با محوریت رضایت هرچه‌بیشتر مشتریان کلان خود، زیر ساخت‌هایی جهت پاسخگویی فراگیر به نیازهای بازار در حوزه‌ی همکاری‌های سازمانی ایجاد نموده است. ابزارهایی از جمله کارت هدیه و کد تخفیف، امکان خرید عمده با بهترین قیمت و ناوگان توزیع در سراسر ایران، نمونه‌ای از خدمات ارزش‌افزوده‌ی پارس تایر به سازمان‌ها در راستای همراهی هرچه‌بیشتر است.

ارسال کالا به سراسر ایران

سیستم انبارداری و توزیع فراگیر در سراسر ایران، خدمت ارزش‌افزای دیگری از پارس تایر است که امکان همکاری با سازمان‌ها جهت تهیه و ارسال انواع کالاها (در قالب هدایای جشنواره، قرعه‌کشی و…) را میسر ساخته است.

خرید عمده

ضمانت اصالت کالا و گارانتی معتبر، پاسخگویی 24 ساعته، بستر شفاف، ارایه‌ی بهترین قیمت، امتیازات اختصاصی ویژه‌ی همکاری‌های مداوم و… می‌تواند زمینه‌سازی مناسب جهت خریدهای عمده‌ی و نیز خریدهای گروهی کاربران سازمان‌ها از پارس تایر باشد.

کد تخفیف

برخی سازمان‌ها قصد دارند با اعمال شروطی از جمله تاریخ انقضای مشخص و امکان خرید گروهی خاص از کالاها، اقدام به ارایه‌ی اعتبار خرید به کاربران مورد نظر خود نمایند، پارس تایر در این راستا با ارایه‌ی کد تخفیف با شروط مورد نظر سازمان‌ها آماده‌ی همکاری خواهد بود.

کارت هدیه

خرید هدیه برای پرسنل/مشتریان/دوستان و… همواره یکی از دغدغه‌های افراد و سازمان‌ها بوده است، پارس تایر با ارایه‌ی کارت‌های هدیه با کاربری آسان، ابزاری نوین را در راستای ارایه‌ی تسهیلات ویژه‌ی همکاری به‌کار گرفته است.

شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر از نحوه‌ی همکاری‌های سازمانی درخواست خود را ارسال نمایند.

متقاضیان محترم لازم است درخواست خود را به یکی از روشهای زیر انتقال دهند:

– با شماره تلفن 52233927-051 داخلی 6 تماس بگیرید.

– یا پیام خود را در صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع همکاری‌های سازمانی، ارسال کنید.

– یا به info{@}parstires.com با ذکر موضوع، ایمیل بزنید.

توجه: رسیدگی به درخواست ها بسته به نوع درخواست از 1 تا 3 روز متغیر می باشد.