لطفاً در باکس زیر شماره سفارش یا شماره تلفن خود را وارد کنید.

[nikan-track-orders]
tracking

نکات

– جهت جلوگیری از تضییع حق مشتریان کلیه سفارشات به صورت پس کرایه ارسال می شوند و لازم است مشتریان هنگام تحویل کرایه خود را در محل پرداخت نمایند.

– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرهای تحت پوشش، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 33922136- 051، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش پارس تایر اطلاع داده شود.

– نصب تایر، رینگ که باید باید توسط نصاب مجاز انجام شود. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.