حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

توسعه اینترنت باعث تحول و دگرگونی زیادی در زندگی ما شده است؛ و این روند سریع رشد استفاده از خدمات آنلاین، تمام دغدغه های روزمره ما را در بر میگیرد، از انجام عملیات بانکی گرفته تا خرید و سفارش اینترنتی کالا و خدمات، و هر آنچه که بتوان آن را به صورت آنلاین خریداری نمود.

تمایل هرچه بیشتر مردم به همگامی با تکنولوژی و استفاده از روشهای مدرن خرید آنلاین، ما را بر آن داشت تا تمام تلاش خود را در جهت ایجاد راهی آسان و سریع برای خرید آنلاین، با امکان تحقیق، بررسی و مقایسه کالا برای شما فراهم آوریم. تا درکوتاهترین زمان ممکن بهترین لاستیک و رینگ خودرو در اختیار شما قرار گیرد.

ما اینجا هستیم ، تا با ایجاد تغییر در الگوهای نا‏کارآمد و قدیمی، و برای جلوگیری از سفرهای طولانی درون شهری و صرفه جویی در وقت و هزینه، به شما کمک کنیم تا با آگاهی و دیدی باز، و همچنین از طریق مقایسه بیطرفانه و دقیق محصولات مختلف، بهترین و مناسب ترین کالا را برای خود به صورت آنلاین خریداری کنید. قصد داریم از طریق ارائه بهترین خدمات احساس خوبی در مورد صرفه جویی و مدیریت پول و زمان در شما ایجاد کنیم.

پارس تایر مفتخر است به عنوان نخستین سایت تخصصی رینگ و لاستیک در کشور ، فعالیت خود را با فروش انواع لاستیک کامیون، لاستیک سواری و انواع رینگ کامیونی آغاز نموده، و در آینده ای نه­ چندان دور به محصولات جدید دیگر نیز به فروشگاه اضافه خواهند شد تا همگام با سرعت توسعه اینترنت قادر به ارائه بهترین خدمات نوین اینترنتی باشد.

در اینجا شما می توانید اطلاعات کاملی در مورد قیمت، مشخصات فنی و معرفی شرکت تولیدکننده لاستیک و رینگ به دست آورید تا با خیال آسوده و مطمئن بصورت آنلاین خرید کنید.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول