در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کارشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
  با تشکر از حسن انتخاب شما

  پارس تایر با دسترسی به بهترین های بازار و با توجه به توان خود ، جدید ترین محصولات را برای مشتریان خود ارسال میکند. خواهشمندیم پس از دریافت تایر حتما به تاریخ ساخت درج شده روی تایر دقت نمایید.

  بله، در اطلاعات تمامی محصولات مدت گارانتی آن ها ذکر شده است و کلیه تایرها با کارت گارانتی معتبر از سوی شرکت وارد کننده برای خریداران ارسال می گردد. (به این نکته توجه داشته باشید که گارانتی از زمان تولید تایر محاسبه می گردد، نه زمان خرید شما.)

  با توجه به سیاست های اقتصادی گمرکی جدید تدوین شده از طرف مراجع ذیصلاح در جهت مبارزه با قاچاق کالا، شرکت های قانونی فروشنده کالا موظف به ارائه اطلاعات خریداران خود هستند تا مورد ظن فروش کالای قاچاق قرار نگیرند، و این روشی برای بررسی گردش قانونی کار است.

  با توجه به این پارس تایر ملزم به رعایت موارد قانونی اعلام شده می باشد.

  برآورد هزینه و هماهنگی ارسال باید به صورت مورد به مورد صورت بگیرد. در حال حاضر هزینه ها در حدود 10 تا 30 هزار تومان بسته به تعداد و سایز تایر برای نزدیک ترین و دور ترین نقاط ایران در حال نوسان است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *