حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

روش های ارسال

پارس تایر مفتخر است که با امکانات و تیم توانمند خود در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت، لاستیک و رینگ خریداری شده شما را در محل تحویل دهد. سفارش هایی که تا ساعت 12 روزهای کاری ثبت شوند در همان روز ارسال می شود و سفارشاتی که بعد از ساعت فوق ثبت شوند روز کاری بعد ارسال می شوند. روز کاری: به جز جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی

سفارشات ارسال شده  معمولا بین ۲ تا ۴ روز کاری درب منزل یا محل کار تحویل کاربر می‌شود.

1. ارسال به مشهد و تربت حیدریه:

در بازه زمانی 9 الی 18 کالای خریداری شده را در آدرس اعلام شده دریافت می نمایید.

در صورت ثبت سفارش ، هزینه ارسال 2حلقه تا چهار حلقه لاستیک در مشهد 80هزار تومان و در تربت حیدریه 30 هزار تومان می باشد.

2. ارسال به سایر نقاط کشور:

ارسال توسط چاپار:

با انتخاب گزینه ارسال با شرکت کالارسانان چاپار می توانید، تایرهای خود را درب منزل تحویل بگیرید. هزینه ی ارسال از طریق چاپار با توجه به وزن و مقصد متغیر می باشد که از صفحه محاسبه هزینه مرسوله (به نشانی ثبت مرسوله و بار (chaparnet.com) قابلیت محاسبه دارند. هزینه ارسال از طریق چاپار بصورت پسکرایه محاسبه و هنگام تحویل از خریدار دریافت می شود.

ارسال توسط تیپاکس:

با انتخاب گزینه ارسال با شرکت تیپاکس می توانید، تایرهای خود را درب منزل تحویل بگیرید. هزینه ی ارسال از طریق تیپاکس با توجه به وزن، اندازه و مقصد متغیر می باشد که از صفحه محاسبه هزینه مرسوله (به نشانی برآورد قیمت ارسال بسته | تیپاکس (tipaxco.com) قابلیت محاسبه دارند. هزینه ارسال از طریق تیپاکس بصورت پسکرایه محاسبه و هنگام تحویل از خریدار دریافت می شود.

ارسال توسط باربری ها:

لاستیک ها از طریق باربری ارسال خواهند شد که هزینه ی حمل از انبار پارس تایر تا باربری شهر مقصد به عهده ی خریدار است و در هنگام تحویل سفارش این مبلغ محاسبه و از خریدار دریافت می شود.

به این نکات توجه داشته باشید :

در هنگام ثبت سفارش در صورت خرید بیش از 4 حلقه تایر ، به ازای هر حلقه مبلغ 50 هزار تومان جهت هزینه حمل تا باربری شهر مقصد به فاکتور اضافه می گردد.

در صورت نبودن باربری در شهر مورد نظر، تایرها به نزدیک ترین شهر ممکن ارسال خواهند شد.

خریدارانی که تمایل به ارسال تایرها با باربری خاصی را دارند، می توانند نام و آدرس باربری موردنظر در شهر مشهد را در بخش آدرس ذکر نمایند، تا لاستیک ها به باربری مذکور تحویل داده شوند.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول