حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

ساماندهی قیمت تایر در شمال کشور توسط بارز آغاز شد

علیرضا یحیی‌زاده، مدیرکل فروش گروه صنعتی بارز
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 12 مرداد 1398تعداد بازدید : 177نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

با افتتاح نودوهفتمین فروشگاه متمرکز محصولات بارز در استان گیلان، گام عملی برای ساماندهی عرضه و قیمت تایر در استان های شمالی کشور برداشته شد.گروه صنعتی بارز به عنوان بزرگترین واحد تولیدی تایر در کشور با هدف ساماندهی قیمت تایر در بازار، توسعه فروشگاههای متمرکز را در سراسر کشور در دستور کار دارد.

به گزارش پارس تایر، علیرضا یحیی زاده، مدیر کل فروش گروه صنعتی بارز با اعلام افتتاح نودوهفتمین فروشگاه بارز در استان گیلان گفت: گروه صنعتی بارز با هدف حذف واسطه گری ها و ساماندهی قیمت ها در بازار، توسعه فروشگاههای متمرکز را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون ۹۷ مرکز را در سراسر کشور برای عرضه مستقیم محصولات خود ایجاده کرده است.

وی در خصوص فروشگاه بارز در استان گیلان نیز بیان کرد: «در جلسه مشترک برگزار شده بین مسئولان اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان، اداره راهداری و حمل ونقل و اتاق اصناف با مدیران گروه صنعتی بارز مقرر شد این فروشگاه با هدف تامین تمام تایرهای موردنیاز مردم منطقه در سایزهای مختلف ایجاد شود. وی با تاکید بر اینکه مهمترین دغدغه مسئولان این استان در بحث تامین تایرهای رینگ ۱۶ بایاس برای خودروهای وانت نیسان و مینی بوس های فعال در منطقه است، ادامه داد: براین اساس قرار است گروه صنعتی بارز تعداد بیشتری از این سایز و مدل تایرهارابین نمایندگان خود در استان گیلان توزیع کند. یحیی زاده در ادامه ایجاد چنین مراکز فروشی در سراسر کشور را از اولویت های گروه صنعتی بارز اعلام کرد و گفت: تفاوت این فروشگاه ها با شیوه های سنتی فروش در بازار این است که مصرف کننده نهایی می تواند کالای موردنیاز خود با قیمتهای مصوب دولتی را از این مراکز تهیه کند.

به گزارش پارس تایر، مصرف کنندگان تایر در استان گیلان از این پس می توانند تایر موردنیاز خود را در تمام گروه محصولات با قیمت مصوب دولتی از این فروشگاه در شهر رشت تهیه کنند. از دیگر تفاوت های مراکزی از این دست با سایر عاملان فروش، ارائه مستقیم خدمات پس از فروش به مشتریان بارز است و مصرف کنندگان تایر می توانند علاوه بر خرید در صورت بروز مشکلات احتمالی برای تایرهایشان به این مراکز مراجعه و نسبت به دریافت خدمات استاندارداقدام کنند. در این شیوه زمان رسیدگی به شکایت به شکل چشمگیری کاهش می یابد و در صورت تایید کارشناس مستقر در فروشگاه، تایر جایگزین به مشتری تحویل خواهد شد./دنیای خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول