حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

کاهش فروش ایران تایر در فروردین 98

تایر
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 37نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

تولیدی ایران تایر در فروردین سال جاری از محل فروش هزار و 115 تن محصول بیش از 21 میلیارد تومان فروش داشته است.

به گزارش پارس تایر، پتایر در گزارش عملکرد فروردین ماه از فروش 21 میلیارد تومانی خود خبر داد. این شرکت در عملکرد یک ماهه خود 647 تن تایر رادیال سیمی و 459 تن تایر بایاس و 9 تن نوار (فلاپ) فروش داشته است. محصول اصلی شرکت تایر رادیال سیمی می‌باشد که 58 درصد از درآمد شرکت از محل فروش این محصول حاصل می‌شود و 41 درصد از درآمد شرکت از محل فروش تایر بایاس حاصل می‌شود بنابراین کوچکترین تغییرات در مقدار و قیمت فروش این محصولات منجر به تغییر درآمد شرکت می‌شود.

فروش پتایر 34 درصد کاهش یافت

درآمد فروردین ماه شرکت 21 میلیارد تومان بوده است. فروش پتایر در فروردین ماه نسبت میانگین ماهانه سال 97 بیش از 22 درصد معادل 6 میلیارد تومان کاهش یافته است. دلیل اصلی کاهش مبلغ فروش شرکت در فروردین ماه نسبت به میانگین ماهانه سال 97، کاهش چشمگیر فروش مقداری تایر بوده است.

میزان تولید محصولات پتایر در فروردین ماه سال جاری یکی هزار و 691 تن بوده است که نسبت به میانگین تولید ماهانه سال 97 رشد دو درصدی (معادل 34 تن) داشته است. اما میانگین ماهانه فروش پتایر در سال 97، یک هزار و 706 تن بوده است که این میزان با کاهش 34 درصدی در فروردین ماه 98 به یک هزار و 116 تن رسیده است.

میانگین نرخ فروش ماهانه شرکت در سال 97 مبلغ 15 میلیون و 944 هزار تومان در هر تن بوده است که نرخ فروش محصولات در فروردین ماه 18 میلیون و 869 هزار تومان در هر تن بوده است که مقایسه آن با میانگین نرخ فروش ماهانه شرکت نشان می‌دهد نرخ فروش محصولات شرکت 18 درصد افزایش یافته است.

بنابراین علی‌رغم افزایش 18 درصدی نرخ فروش محصولات مشاهده می‌شود تولیدات پتایر در فروردین ماه نسبت به میانگین فروش ماهانه سال 97 به دلیل کاهش مقداری فروش کاهش یابد. با توجه به افزایش تولید شرکت و افزایش نرخ فروش محصولات می‌تواند انتظار داشت با افزایش مقداری فروش درآمد شرکت افزایش یابد و حتی از میانگین درآمدی ماهانه پتایر در سال 97 فراتر رود./با اقتصاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول