حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دست‌ خالی بانک مرکزی برای واردات لاستیک

لاستیک
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 13 خرداد 1398تعداد بازدید : 104نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس بابیان اینکه هفته گذشته در خصوص حل مشکلات لاستیک رانندگان جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، نماینده کامیون دار‌ها و نماینده‌ راه و شهرسازی جلسه‌ای تشکیل شد گفت: در این جلسه مشکلات لاستیک و لوازم‌یدکی رانندگان بررسی و واکاوی شد؛ و کامیون دارها از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در خصوص توزیع لاستیک‌ها راضی بودند.

به گزارش پارس تایر، سید ابوالفضل موسوی بابیان این مطلب گفت: در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی به‌صورت شفاف یک‌میلیون لاستیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست کرده اما این وزارت خانه نتوانسته این میزان لاستیک را در اختیار وزارت راه و شهرسازی بگذارد.

وی بابیان اینکه صنعت، معدن و تجارت نتوانسته ارز موردنیاز تأمین لاستیک را از بانک مرکزی دریافت کند. گفت: در حال حاضر بزرگ‌ترین مشکل تأمین لاستیک رانندگان کمبود نقدینگی است

نایب‌رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: هم‌اکنون تأمین لاستیک رانندگان به دلیل سوء مدیریت، نبود نقدینگی و تحریم حمل‌ونقل دریایی کشور دچار مشکل شده است.

وی بابیان اینکه تحریم‌ها باعث سنگ‌اندازی در بخش خرید و حمل لاستیک شده است اظهار کرد: در حال حاضر حمل‌ونقل دریایی دچار ممنوعیت شده و ما نمی‌توانیم مصالح خریداری‌شده را از بنادر مربوطه وارد کشور کنیم.

وی درنهایت گفت: موارد فوق در جلسات بعدی پیگیری خواهد شد؛ و مطمئن نمایندگان مجلس پیگیر مشکلات رانندگان خواهند بود./صما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول