حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

یک برند جدید تایر به زودی وارد بازار می شود +جزئیات

تایر
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 24 بهمن 1397تعداد بازدید : 105نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

هلدینگ داتیس قصد دارد تا بزودی از برند جدید خود در حوزه تایر خودرو رونمایی کند.

به گزارش پارس تایر، تحریم های یک جانبه غرب و امریکا و همچنین موانع و مشکلات تجاری این روزهای صنعت خودرو موجب شده تا تعاملات بین المللی بیش از پیش ارزشمند شوند.

بنگاه های تجاری بزرگ، اهرم های قدرت هر صنعتی هستند و صنعت خودرو نیز همچون سایر صنایع برای پیشرفت خود نیازمند برنامه استراتژیک توسعه بنگاه های تجاری تاثیرگذار خود است.

در همین راستا و با هدف توسعه صنعت خودرو کشور، هلدینگ داتیس قصد دارد تا بزودی از برند جدید خود در حوزه لاستیک خودرو رونمایی کند.

برند اصیل دیگری که می تواند سبد محصولات داتیس را تکمیل تر کرده و رقیب قدرتمندی برای رقبا باشد. هلدینگ داتیس در سالهای اخیر فعالیت خود در عرصه تجارت موفق شده تا با برندهای بزرگی به تعامل برسد و مسبب ورود محصولات و خدمات باکیفیتی به ایران گردد.

این هلدینگ با اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری برندهایی مانند هایکو اسپورتیو (بزرگترین شریک تجاری ولوو)، منهارت (یکی از شرکای تجاری معتبر BMW)، دوچرخه های بوتچیا و لائوس ایتالیا، باتری اینتکت آلمان، روغن موتور میلرز انگلستان، روغن موتور تاکومی ژاپن و ریس چیپ آلمان و چند برند دیگر، سبد متنوعی از برندهای مطرح جهانی را در اختیار دارد.

اخبار تکمیلی در مورد محصول بزودی از طریق سایت پارس تایر اطلاع رسانی می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول