کارخانه تولید ماده واسط لاستیک سازی نداریم

لاستیک

در حال حاضر یک کارخانه‌ای که دوده صنعتی از بیتومین تولید کند برای کارخانجات لاستیک سازی نداریم و باید واردات انجام دهیم.

به گزارش پارس تایر، عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در برنامه گفت و گوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه دو سیما گفت: از دستگاه‌های حاکمیتی مثل بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و ایمیدرو درخواست می‌کنیم تا به این عرصه ورود پیدا کنند. وی افزود: با توجه به اینکه پایه 70 درصد کربن در بیتومین داریم ولی الآن یک کارخانه‌ای که دوده صنعتی از بیتومین تولید کند برای کارخانجات لاستیک سازی نداریم و باید واردات انجام دهیم.

همچنین بخوانید: تنها خط ‌تولید تایرهای رادیال سنگین کشور در آستانه تعطیلی

محمدحسین حسنی تولید کننده تونر در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: در حال حاضر تونر با مشکل بازار مواجه است چون به فراوانی از خارج وارد می‌شود و کسانی که تونر را وارد می‌کنند در مناطق ویژه اقتصادی، عوارض، مالیات و حقوق گمرکی را پرداخت نمی‌کنند. وی افزود: در صورت فراوری بیتومین، از محصول آن استفاده خواهیم کرد و نیازی به واردات تونر نداریم.

نظر در مورد

  1. حسینی گفت:

    این چه وضعیه، اگه نمیتونید تولید کنید پس اینقدر دم از تولید داخلی نزنید. مردم برای یک جفت لاستیک تو این هوای سرد و مریضی باید تو صف های طولانی بایستند و تقاص ندونم کاری شماها رو بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *