حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رونمایی از نخستین تایرهای مفهومی ایرانی توسط بارز

بارز
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 5 اسفند 1397تعداد بازدید : 42نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

گروه صنعتی بارز برای اولین‌بار در ایران از تایرهای مفهمومی تولید داخل رونمایی می‌کند.

به گزارش پارس تایر، برای نخستین‌بار در کشور یک تایرساز با عبور از سنت‌ها دست به تولید تایرهای مفهمومی یا کانسپت می‌زند. گروه صنعتی بارز که از چند ماه قبل خبر از آغاز فعالیت مرکز نوآوری بارز با همکاری مشترک مراکز دانشگاهی کشور ازجمله دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی امیرکبیر را داده بود،‌ دوازدهم اسفندماه همزمان با «روز بارز» از اولین تولیدات مفهمومی خود که با کمک مراکز دانشگاهی طراحی و تولید شده است، رونمایی خواهد کرد.

مازیار روغنی، مدیرکل بازاریابی گروه صنعتی بارز این اقدام را آغازی برای مسیر نوآوری در صنعت تایر کشور دانست و گفت: دوازدهم اسفندماه روز بزرگی برای صنعت تایر کشور است و بسیاری از کارشناسان و بزرگان این صنعت پس از رونمایی از سه محصول مفهومی بارز، ‌نگاهشان به آینده این صنعت در کشور تغییر خواهد کرد. وی با تاکید بر اینکه متاسفانه در سال‌های گذشته صنعت تایر کشور به یک مصرف‌کننده صِرف از تکنولوژی‌های خارجی تبدیل شده بود، گفت: مرکز نوآوری بارز که با حضور مدیرعامل جدید بارز ایجاد شد، ‌همکاری گسترده‌ای را با نخبگان دانشگاهی آغاز کرد و درنهایت طی مدت کوتاهی توانست تحول بزرگی را در این صنعت ایجاد کند. تاجایی‌که به‌زودی طبق وعده‌ای که مدیرعامل گروه صنعتی بارز داد، ‌فاصله صنعت تایر ایران با بزرگان تایرسازی جهان به حداقل ممکن خواهد رسید.

وی این سه تایر را دارای ویژگی‌های خاصی دانست که ازجمله آن‌ها می‌توان به متفاوت بودن مواداولیه مورد استفاده در تایرها اشاره کرد به ‌شکلی‌که در این تایرها از مواد مرسوم تایرسازی مانند سیم، ‌نخ و کامپاند استفاده نشده است. به‌گفته مدیرکل بازاریابی گروه صنعتی بارز،‌ این سه محصول جدید و البته مفهومی در روز دوازدهم اسفندماه رونمایی خواهد شد./دنیای خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول