حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سامانه الکترونیکی لاستیک بزودی در دسترس عموم قرار می گیرد

تایر سنگین
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 3 تیر 1398تعداد بازدید : 69نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مجتبی محمودی گفت: سامانه الکترونیکی، لاستیک مورد نیاز توزیع، راه اندازی و از چند ماه گذشته تا کنون ۵ هزار و ۸۵۷ حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون‌ها توزیع شده است.

به گزارش پارس تایر، مجتبی محمودی معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان با بیان این مطلب که سامانه الکترونیکی لاستیک، راه اندازی شده است، گفت: از چند ماه گذشته تا کنون ۵ هزار و ۸۵۷ حلقه لاستیک بین رانندگان کامیون‌ها توزیع شده است.

مجتبی محمودی افزود: سامانه توزیع لاستیک، دارای بخش سامانه اطلاعات پایه که شامل نمایندگی‌ها، توزیع کنندگان لاستیک، کارخانه‌های سازنده لاستیک، انواع اندازه‌های لاستیک و مبانی توزیع لاستیک و بخش سطوح دسترسی شامل طبقه‌ بندی کاربران، امکان دسترسی کنترل شده به اطلاعات براساس نیاز است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان، ابراز داشت: در این سامانه تمامی اطلاعات مرتبط با توزیع لاستیک از جمله بروزرسانی اطلاعات موجودی نمایندگی‌ها، صدور حواله لاستیک، تخصیص لاستیک به نمایندگی‌ها به منظور توزیع، اعتبارسنجی حواله، امکان تایید، عودت و ابطال حواله است.

وی، بیان داشت: در این سامانه می‌توان گزارش میزان توزیع و تمامی موارد از جمله اندازه لاستیک، کارخانه سازنده و سایر اطلاعات را مشاهده کرد و توزیع‌ کنندگان به هیچ عنوان حق فروش خارج از معرفی‌ نامه‌های صادره را نداشته و در صورت مشاهده تخلف با متخلفان برخورد قانونی می شود.

محمودی، با اشاره به این که در پایان فصل حمل بار محصولات کشاورزی جنوب کرمان قرار داریم، عنوان کرد: در صورت درخواست رانندگانی که لاستیک دریافت نکرده اند و پیمایش 20هزار کیلومتر داشته باشند این امکان برای ثبت نام و در لیست تحویل حواله وجود دارد که رانندگان می توانند برای درخواست لاستیک از طریق اداره کالای این اداره کل اقدام کنند./شبستان

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • علی کمانکش 6 فروردین 1399 / 02:19

    باسلام چرا هرچی میرم واسه درخواست لاستیک ثبت نام کنم میگه واجد شرایط نیستم پروانه دارم باربرگم پر میکنم میشه راهنمایی کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول