حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

توزیع بیش از ۱۵ هزار حلقه لاستیک خودروهای سنگین در لرستان

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 15 بهمن 1397تعداد بازدید : 30نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، از توزیع بیش از ۱۵ هزار حلقه لاستیک خودروهای سنگین در این استان خبر داد.

به گزارش پارس تایر، حسین دالوند امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در سال جاری شاهد بروز مشکلاتی در روند توزیع لاستیک در سطح کشور بودیم و در نتیجه با تصمیمات اتخاذ شده دولت شرایط ویژه‌ای برای توزیع لاستیک خودروهای سنگین در نظر گرفت تا شاهد کاهش مشکلات کامیون داران باشیم.

وی ادامه داد: در همین راستا از ابتدای طرح تاکنون شاهد توزیع بیش از ۱۵ هزار حلقه لاستیک در لرستان هستیم.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در ادامه، عنوان کرد: تاکنون در لرستان ۹ هزار و ۵۰۰ ناوگان سنگین دارای کارت هوشمند و ۶ هزار ناوگان فاقد کارت شناسایی شده است.

دالوند در ادامه با اشاره به نحوه توزیع لاستیک در شهرستان‌های استان، افزود: توزیع لاستیک سنگین در شهرستان‌های لرستان بر اساس میزان ناوگان حمل و نقل توزیع شده و هیچ گونه اغماضی در این راستا صورت نمی‌گیرد.

وی گفت: البته در شهرستان‌هایی که عامل فروش لاستیک وجود ندارد از سایر شهرستان‌های همجوار این امر صورت گرفته و مشکلی در این راستا نداریم.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، بیان کرد: اکنون توزیع لاستیک به صورت سامانه ای صورت می گیرد و متقاضیان از طریق سامانه راهداری درخواست خود را ارائه می‌دهند.

دالوند در ادامه با اشاره به اینکه مشکلی در زمینه لاستیک خودروهای سبک در استان وجود ندارد، افزود: برای تامین و توزیع لاستیک خودروهای سبک در استان لرستان مشکلی وجود ندارد و کمبودی نیز دیده نشده است.

وی، ادامه داد: روند توریع لاستیک خودرو سنگین در استان ادامه داشته و با وجود اینکه کمبودهایی در میزان لاستیک نسبت به ناوگان در کشور وجود دارد اما از تمام ظرفیت خود برای تامین لاستیک مورد نیاز کامیون داران استان استفاده کرده و خوسبختانه لرستان توانسته در زمینه تامین لاستیک خودروهای سنگین نسبت به بسیاری از استان‌های کشور بهتر عمل کند./مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول