حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رکود و کسادی نامتعارف در بازار لاستیک

لاستیک
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 12 آذر 1398تعداد بازدید : 59نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک سمنان از رکود و کسادی نامتعارف در بازار خبر داد و گفت: گران بودن قطعات خودرو از مهم ترین دلایل نبود تقاضا است.

به گزارش پارس تایر، کاظم کاملی فرد رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک، باطری و روغن سمنان گفت: با توجه به افزایش و سهمیه بندی قیمت بنزین، قیمت لاستیک، باطری و روغن در بازار شهر سمنان هیچ افزایشی نداشته است.

رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک شهرستان سمنان با اعلام اینکه رکود و کسادی در حد نامتعارف در بازار سمنان مشاهده می شود، افزود: گران بودن قطعات از مهم ترین دلایل نبود تقاضا است.

کاملی فرد یکی از دلایل گرانی لاستیک و قطعات خودرو را نوسانات قیمت ارز عنوان کرد و گفت: هیچ کمبودی در بازار احساس نمی شود اما بیشتر قطعات گران است.

وی ادامه داد: اگر لوازم و یا قطعاتی در بازار وجود نداشته با شد با سفارش می توان آن را تهیه کرد.

رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک شهرستان سمنان از پیش بینی افزایش قیمت لاستیک با توجه به افزایش قیمت بنزین خبر داد و اظهار کرد: فروشنده با توجه به قیمت درج شده بر روی فاکتور لوازم خود را به فروش می رساند که نا خودگاه افزایش قیمت در فاکتورها لحاظ می شود.

کاملی فرد با بیان اینکه توزیع ناعادلانه لاستیک در برخی از فروشگاه های سطح شهر صورت می گیرد، مطرح کرد: این امر در سطح شهر باعث می شود بازار به هم ریخته شود و مغازه های کوچک لاستیک فروشی مشتری کمتری داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه لاستیک های دولتی به واحدهایی به صورت غیر حرفه ای در سطح شهر ارائه شده است، مطرح کرد: فروشندگان و واحدهای صنفی لاستیک با این توزیع ناعادلانه بسیار ضرر کرده و یا تعطیل شدند.

رئیس اتحادیه فروشنگان لاستیک شهرستان سمنان ادامه داد: فروشندگان لاستیک برای این موضوع به ارگان های مربوط برای اعتراض مراجعه کردند.

کاملی فر با بیان اینکه نظارت جدی بر فروشندگان و واحدهای صنفی انجام می شود، تصریح کرد: تاکنون هیچ تخلفی از جمله احتکار لاستیک و یا قطعات خودرو در بازار مشاهده نشده است.

وی با بیان اینکه بیشتر تجهیزات و لاستیک ها در بازار ایرانی و تولید داخل است، اذعان کرد: متقاضیان لاستیک های ایرانی در بازار بیشتر از متقاضیان لاستیک های خارجی است./مرآت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول