حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

توزیع تایر و روغن بین سرویس‌های مدارس قزوین آغاز شد

تایر و روغن
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 12 آبان 1398تعداد بازدید : 207نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین از آغاز توزیع تایر و روغن بین رانندگان سرویس‌های مدارس شهر قزوین خبر داد.

به گزارش پارس تایر, اسماعیل عرشیان گفت: به مناسبت روز دانش آموز از امروز بین رانندگان سرویس مدارس آغاز توزیع تایر و روغن بین سرویس‌های مدارس قزوین این شهر تایر و روغن با تخفیف ویژه توزیع می‌شود.

عرشیان افزود: ۶۰۰ حلقه تایر و ۳ هزار لیتر روغن بین رانندگان توزیع خواهد شد. به گفته او، ۹۰۰ دستگاه تاکسی و ۴۰۰ دستگاه غیر تاکسی در حوزه سرویس مدارس فعالند که اولویت برای دریافت تایر و روغن با رانندگان تاکسی است. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: قیمت تایر و روغنی که بین رانندگان توزیع می‌شود ۳۰ تا ۳۵ درصد کمتر از بازار است.

به گفته عرشیان، تعویض روغن برای رانندگان به صورت رایگان انجام خواهد شد. او اضافه کرد: رانندگانی که پیامک دریافت کرده اند برای دریافت حواله به سازمان تاکسیرانی قزوین مراجعه کنند. مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به محدودیت توزیع اولویت با کسانی است که پس از دریافت پیامک زودتر مراجعه و حواله دریافت کرده اند./صداوسیما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول