توزیع بیش از 107هزار حلقه تایر میان رانندگان ناوگان عمومی

تایر کامیون

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: بیش از ۱۰۷ هزار حلقه تایر میان رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در این استان توزیع شد.

به گزارش پارس تایر، فریبرز کرمی اظهار داشت: تاکنون ۱۰۷ هزار و ۴۲۹ حلقه تایر میان رانندگان ناوگان عمومی حمل و نقل استان کرمانشاه توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با بیان اینکه توزیع تایر توسط این اداره کل طی ۲۰۵ مرحله انجام شده است، گفت: بیشترین میزان تایر توزیع شده به ماشین های تریلر با شمار ۳۵ هزار و ۸۸۹ حلقه اختصاص یافته است. این مسئول بیان داشت: طی این مدت ۱۸ هزار و ۷۶۲ حلقه تایر میان رانندگان خودروهای سواری، دو هزار و ۱۴۴حلقه تایر میان رانندگان مینی بوس و وانت و دو هزار و ۵۰۶ حلقه تایر میان رانندگان وانت و کامیونت توزیع شده است.

وی بیان کرد: همچنین یک هزار و ۹۷۶ حلقه تایر به ماشین خاور و یک هزار و ۱۲۴ حلقه تایر به کامیونت نیمه سنگین اختصاص یافت.

کرمی از توزیع ۴۶۴ حلقه تایر به کامیونت خبر داد و گفت: همچنین برای نوعی از تریلر ۲۲۴ حلقه تایر و برای نوع دیگری ۷۳۴ تایر اختصاص یافت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه همچنین از توزیع ۱۰۶ حلقه تایر برای نوعی از کامیون، ۳۶ حلقه برای نوع دیگری و ۳۰ هزار و ۱۸۷ حلقه تایر برای نوع دیگری از کامیون خبر داد. این مسئول خاطرنشان کرد: همچنین ۳۵ هزار و ۸۸۹ حلقه تایر برای نوعی از تریلر و ۱۳ هزار و ۲۷۱ تایر برای نوع دیگری از تریلر اختصاص یافت./مهر

نویسنده وبلاگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *