پیرلی

نمایش 1–12 از 94 نتیجه

کالاهای موجود

درباره پیرلی

این برند یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تایر در جهان در سال 1872 در شهر میلان تاسیس شد. یک سال بعد نخستین تاسیسات این شرکت برای تولید لاستیک افتتاح شد. این شرکت از همان ابتدا توجه ویژه ای به تنوع بخشی به فعالیت های خود داشت و بر همین اساس تولید کابل های تلفن عایق شده (1879)، کابل های تلفن زیرآبی (1886) و نخستین تایر دوچرخه (1890) در دستور کار این شرکت قرار گرفت. نخستین تایر خودرو تولید پیرلی در سال 1901 از خط تولید کارخانه این شرکت خارج شد. اين شركت، كارنامه بسيار خوبي در توليد تاير دارد.

خرید لاستیک پیرلی

پارس تایر نماینده رسمی لاستیک پیرلی با عرضه انواع لاستیک سنگین و لاستیک سواری این برند بصورت فیزیکی و فروش اینترنتی با بهترین قیمت ­و گارانتی رسمی می باشد. پارس تایر با هدف ارایه راهکاری آسان، سریع و قابل اعتماد برای خرید و مشاوره لاستیک و رینگ بوجود آمد و تلاش دارد خرید لاستیک را از یک پروسه زمانبر، گیج کننده و نامطمئن تبدیل به یک امر لذتبخش و مطمئن کند.

انواع لاستیک پیرلی برای انواع خودرو

با وجود خودروهای سنگین و سواری متنوعی که در حال حاضر تولید شده اند، برای برخی از افراد ارزان قیمت بودن تایر خیلی مهم است، اما ابتدا باید بدانید در حال حاضر چه تایری رو ماشین شما قرار دارد و اینکه چه گزینه‌هایی می‌توانید داشته باشید.

اطلاعات بیشتر ...