نمایش 1–12 از 18 نتیجه

آپولو یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تایر در جهان می باشد. شرکت آپولو پس از آنکه جایگاه خود را در بین 10 تایر ساز مطرح دنیا تثبیت نمود، بازار خود را از خاورمیانه تا شرق آسیا و استرالیا گسترش می دهد.

مجموعه تولیدی لاستیک آپولو (Apollo Tyres Ltd) یکی از تولید کنندگان بزرگ لاستیک در دنیا می باشد که فروش سالیانه ای در حدود 121.5 بیلیون روپیه هند (2.5 بیلیون دلار آمریکا) را طبق آمار در سال 2011 را دارد. این شرکت در سال 1976 میلادی ودر منطقه کرالا (Kerala) در هند تاسیس گردیده است. در حال حاضر کمپانی آپولو دارای 4 کارخانه در هند, یک کارخانه در آفریقای جنوبی, دو کارخانه در زیمباوه, و یک کارخانه در هلند می باشد. همچنین این شرکت بزرگ دارای یک شبکه بازاریابی بزرگ با بیش از 5000 نمایندگی فعال می باشد. از آپولو بیشتر بدانید

پارس تایر عرضه کننده تایرهای سواری و سنگین آپولو با گارانتی 5ساله شرکت آلتون راه خلیج فارس (واردکننده رسمی برند آپولو در ایران) عرضه نماید. شما می توانید کلیه تایرهای سواری و سنگین را با یکدیگر مقایسه و سپس با خیال آسوده و بصورت کاملاً آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی پارس تایر خریداری نمایید.