دریافت جایزه ملی کیفیت توسط یزدتایر

یزدتایر

مجتمع صنایع لاستیک یزد اولین و تنها تندیس برنز را از بالاترین مجمع تشخیص کیفیت کشور دریافت کرد.

به گزارش پارس تایر، مدیر عامل این مجتمع با بیان اینکه مجتمع صنایع لاستیک یزد اولین و تنها تندیس برنز را از بالاترین مجمع تشخیص کیفیت کشور دریافت کرد، گفت: جایزه ملی کیفیت یکی از جوایزی است که مصوب مجلس شورای اسلامی بوده و با نظارت سازمان ملی استاندارد ایران به صورت سالیانه در تمامی بخش‌های صنعت برگزار می‌شود.

ستوده با اشاره به اینکه امسال شانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت آبان ماه در تهران برگزار شد، افزود: انجمن مدیریت کیفیت ایران برای اولین بار به تولید کنندگان برتر کشور در زمینه کیفیت تندیس اعطاء کرد، که مجتمع صنایع لاستیک یزد تنها تندیس برنز این انجمن را دریافت کرد.
وی نظارت بر روند تولید، توجه به کیفیت و مشتری مداری را مهمترین شاخصه این مجتمع دانست، افزود: این مجتمع موفق شد با کسب ۵۰۰ تا ۶۰۰ امتیاز از این ارزیابی این تندیس را دریافت کند.

مدیر عامل این مجتمع گفت: محصولات مجتمع صنایع لاستیک یزد به بیش از ۲۵ کشور جهان صادر می‌شود.

ستوده با بیان اینکه این مجتمع در حال حاضر سالانه سه ونیم میلیون حلقه لاستیک تولید می‌کند، گفت: ده درصد از این میزان را به خارج از کشور صادر می‌کنیم.

وی گفت: تولیدات این مجتمع شامل انواع تایر و تیوپ برای انواع وسایل نقلیه موتوری سبک و دوچرخه می‌شود و این مجتمع در پنج سال گذشته صادر کننده برتر کشوری بوده است.

ستوده خاطر نشان کرد: این مجتمع تامین کننده دوازده درصد لاستیک مورد نیاز بازار کشور ، تامین کنند چهل درصد مصرف صنعت خودروی کشور و تولید کنند بیست درصد تایر‌های رادیال کشور است./صداوسیما

مدیر وبلاگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *