حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

انتقال خط تولید پیرلی در برزیل

درباره پیرلی
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 48نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

کمپانی پیرلی در حال برنامه ریزی برای تحکیم وضعیت خود در برزیل است و قصد دارد این کار را به وسیله راه اندازی یک کارخانه در آینده ای نزدیک و همچنین سرمایه گذاری 136 میلیون دولاری در دو سال آینده انجام دهد.

به گزارش پارس تایر، برنامه ریزی این کمپانی برای ساماندهی ساختار تولید شامل انتقال خط تولید تایر موتور سیکلت از کارخانه گراواتای در ریو گراند دوسول به کارخانه پیرلی در کامپیناس در سائوپائولو می شود که در حال حاضر فقط تایر ماشین تولید می کند. نتیجه چنین حرکتی ایجاد یک مرکز صنعتی در حوزه تولید لاستیک ماشین، موتور سیکلت و موتورهای مسابقه ای جهت سرویس دهی به بازارهای آمریکای لاتین خواهد بود.

انجام این کار به احتمال زیاد موجب تعطیل شدن کارخانه گراواتای خواهد شد که در حال حاضر فقط تایر موتور تولید می کند و 900 کارگر دارد. انتقال این خط تولید احتمالا تا سال 2021 به طول خواهد انجامید. این سازنده ایتالیایی تایر اعلام کرده که به دنبال رسیدن به توافقی با اتحادیه ها می باشد تا تاثیرات اجتماعی این انتقال را کاهش دهد.

این جابه جایی باعث ایجاد 300 فرصت شغلی در کارخانه کامپیناس می شود که به گفته پیرلی در موقعیتی مطلوب و نزدیک به امکانات تولید ماشین و موتور سیکلت قرار گرفته است. کمپانی پیرلی از طرفی مشغول مذاکره با گروه Prometeon Tyre است تا کارخانه تولید تایر کامیون و ماشین های کشاورزی را در گراواتای راه اندازی نماید تا از آثار منفی این انتقال بر وضعیت اشتغال منطقه بکاهد.

از نظر پیرلی این سرمایه گذاری 136 میلیون دلاری در جهت حرکت به سمت مدرنیزاسیون و تبدیل محصولات فعلی به محصولاتی استاندارد با ارزش افزوده بیشتر خواهد بود که طی دو سال آینده در کارخانه های کمپیناس، سانتانا و باهیا اتفاق خواهد افتاد./پارس تایر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول