برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

tracking

نکات

– هزینه ارسال برای شهرهای تحت پوشش، 25000 تومان ثابت و برای سایر نقاط کشور براساس تعرفه باربری است.
– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرهای تحت پوشش، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 31675- 051، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش پارس تایر اطلاع داده شود.

– نصب تایر، رینگ که باید باید توسط نصاب مجاز انجام شود. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

شرایط ارسال تایر و رینگ سنگین

– تایر و رینگ سنگین، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.

– ارسال این نوع کالاها، به جز مشهد و حومه، در شهرهایی که تحت پوشش تحویل یک روزه پارس تایر هستند، مشمول هزینه ارسال است و به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) انجام می‌شود.

– لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد. هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info{@}parstires.com به پارس تایر اطلاع دهید.

کلیه لاستیک هایی که از پارس تایر خریداری می نمایید همراه با گارانتی معتبر می باشد و به همراه کالا کارت گارانتی ارسال می شود. لطفاً پس از دریافت کالا نسبت به فعال سازی گارانتی محصول اقدام نمایید.