فروش آنلاین تایر توسط شرکت کویرتایر کلید خورد

تایر

فروش آنلاین تایر توسط شرکت کویرتایر کلید خورد

مدیر بازاریابی و فروش شرکت کویرتایر از آغاز فروش آنلاین محصولات این شرکت به صورت آزمایشی خبر داد.

به گزارش پارس تایر، مهندس مرتضی قربانی گل پرور در گفتگو با خبرنگاران افزود: برابر تصمیم اتخاذ شده و در راستای ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان، شرکت کویرتایر فروش آنلاین محصولات خود را در دستورکار قرار داده است.

وی افزود: بر این اساس به صورت آزمایشی از هفته جاری فروش تعدادی از محصولات شرکت کویرتایر از طریق سایت اینترنتی این شرکت(به نشانی kavirtire.ir/esale) برای خریداران آغاز می شود.

وی با اشاره به اینکه در این مرحله خریداران تنها با ارائه کد ملی و مشخصات خودرو خود می توانند چهار حلقه تایر خریداری کنند تصریح کرد: اجرای این طرح فعلا آزمایشی بوده و به صورت محدود صورت می‌گیرد و اجرای نهایی آن در سال ۹۸ و بعد از تعطیلات نوروزی در کشور آغاز می‌شود.

به گفته وی اجرای این طرح می‌تواند ضمن شفاف‌سازی در فروش محصولات، قیمت‌ها را نیز در بازار کنترل کند./عصر خبر

نظرات (10)

علیرضا

والا ما که یک ماهه ۴حلقه لاستیک میخوایم ۱۷۵ هرچه میایم تو سایت میگه ناموجوده این چه وضعش

  علیرضا عزیز، شما باید در اولین ساعات باز شدن سایت (9 به بعد) اقدام به خرید کنید بدلیل کمبود و بالا بودن این سایز در بازار تقاضا برای خرید نسبت به بقیه سایزها بیشتر می باشد.

احمد

سایت در دسترس نیست

  احمد عزیز،
  به دلیل بازدید بیش از حد سایت گاهی از این مشکلات اتفاق می افتد، توصیه می شود در اولین ساعات باز شدن سایت (9 به بعد) اقدام به خرید کنید.

بهنام

با سلام
لاستیک های رینگ ۱۵ و سایز ۲۰۵ کلا مثل اینکه موجود نمیکنین من تو تمام ساعتها اومدم ولی موجود نبود اصلا

  بهنام عزیز، سایز 205 در بازار کمتر مشاهده می شود. فعلاً از سایز های 185 و 195 استفاده نمایید

داود بابایی

سلام
ممنونم از حسن توجه مدیران شرکت از فروش اینترنتی، خدا را شکر دست این نمایندگانی که بیشتر از شرکت تولیدی سود می خوردن کوتاه شد وامیدواریم که از این کوتاه تر شود

ناصرمحرابی

سلام.ما که الان حدود ده روزه ثبت نام کردیم خبری از لاستیک نیست میگن ثبت نامی ها لاستیک دوپوسته میدن میخوان لاستیکهای خرابشون رو رد کنند

  ناصر محرابی عزیز،
  کلیه لاستیکها با گارانتی شرکت های تولیدکننده ارائه می شوند.

عباس

من یک ماه می خوام خرید کنم همه کارش انجام میدم بعد خریدم می زنم این سایت خراب مسخره گرفتین ما ها را جمع کنید این کار درس نیست