حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گروه صنعتی بارز امسال رکوردشکنی کرد

پرویز اخوان
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 25 اسفند 1397تعداد بازدید : 56نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیرعامل گروه صنعتی بارز امسال توانستیم رکورد بیشترین فروش در طول تاریخ گروه صنعتی بارز را نیز بدست آوردیم.

به گزارش پارس تایر، دکتر اخوان مدیرعامل گروه صنعتی بارز در گردهمایی پایان سال در جمع همکاران بارز کرمان گفت: باتوجه به شرایط کنونی و جنگ اقتصادی پیش رو و تحریم های ظالمانه با همت خانواده بزرگ بارز توانستیم تولید را به بهترین شکل ممکن ادامه دهیم.

دستاوردهای بزرگی در سال۹۷ کسب کردیم که افتخار آن برای تمام اعضا و خانواده بزرگ بارز است. ما امسال توانستیم رکورد بیشترین فروش در طول تاریخ گروه صنعتی بارز را نیز بدست آوردیم.

وی ضمن تقدیر از بنیانگذار بارز جناب آقای مهندس عباسی ابیانه معتقدم تصریح کرد: تمام افرادی که در این گروه سال ها تلاش کرده اند به خصوص مهندس مشرفی عضومحترم هیات مدیره گروه صنعتی بارز و جانشین محترم مدیرعامل در مجتمع بارز کرمان تشکر می کنیم.

اخوان در گردهمایی پایان سال در جمع همکاران بارز کرمان اعلام کرد: امسال توانستیم جوایز متعدد ملی در زمینه های محیط زیست، سودآوری و کیفیت کسب کنیم. همچنین توانستیم جزو ۵ سازمان برتر برنده جایزه جهانی MAKE قرار بگیریم و به عنوان شرکتی که شفافیت اقتصادی در امور مالی داشته است معرفی شویم.

وی بیان کرد: در سال 97 مرکز نوآوری در گروه صنعتی بارز راه اندازی کردیم که به واقع پیوند محکم و عملیاتی بین صنعت و دانشگاه برقرار شد‌. و برای اولین بار از نسل جدیدی از تایر از خانواده تایرهای ایرلس به عنوان مدل های مفهومی رونمایی شد.

مدیر عامل گروه صنعتی بارز ادامه داد: دیدگاه مدیریتی مدیران بارز، به روز و در جهت رشد، پیشرفت و تعالی است و افتخارات کسب شده و نقشه راه پیش رو برای تعالی، نشان از مسیر درست و همت و تلاش دلسوزانه خانواده بزرگ بارز است.

اخوان تصریح کرد: تفاهم نامه هایی با دانشگاه امیرکبیر، پزوهشگاه پلیمر و دانشگاه تهران منعقد کردیم تا از دانشجویان و صاحبان ایده تعامل سازنده داشته باشیم تا مسیر موفقیت در عرصه های جهانی و نوآور را طی کنیم. بارز به طور جدی به آینده فکر می کند و رقبای ما شرکت های بزرگ جهانی خواهند بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول