حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

سرقت لاستیک خودروهای شورلت در نمایندگی

سرقت لاستیک شورلت
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 60نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

نمایندگی شورولت پاداش 25 هزار دلاری را برای کسانی در نظر گرفته که اطلاعاتی موثق از دزدان یا فروشندگان لاستیک‌های آنها در اختیارشان قرار دهد.

دزدان، چرخ‌ خودروهای یک نمایندگی شورولت در اسلایدل لوئیزانا را دزدیدند.

به گزارش پارس تایر، در این اتفاق نادر دزدان، به شکلی جسورانه 124 لاستیک را از 31 خودروی موجود در نمایندگی جدا کردند. ارزش چرخ و لاستیک‌های سرقت شده حدود 120 هزار دلار برآورد شده است.

صاحبان نمایندگی هنگام شروع کار روزانه با خودروهای بدون چرخ روبه‌رو شدند. تصاویر منتشر شده از سوی پلیس منطقه‌ای نشان می‌دهد که برخی از خودروها مانند شورولت مالیبو روی “جک” قرار گرفته و کف برخی دیگر از خودروها صورت کامل روی زمین قرار دارد.

براساس تصاویر به دست آمده، چند نفر تا نیمه‌های شب در حال رفت و آمد مشکوک در اطراف نمایندگی شورولت بوده و در نهایت دو نفر با شکستن قفل در، یک کامیون U-Haul را وارد ناحیه پارکینگ می‌کنند. این کامیون 40 دقیقه بعد محوطه نمایندگی را ترک می‌کند.

دزدان قبل از ورود تمام سیستم‌های امنیتی مانند دوربین، هشدار دهنده‌ها و چراغ‌ها را از کار انداخته یا از بین برده‌اند. دزدی‌های مشابهی نیز در تگزاس و اوکلاهاما گزارش شده است.

نمایندگی شورولت پاداش 25 هزار دلاری را برای کسانی در نظر گرفته که اطلاعاتی موثق از دزدان یا فروشندگان لاستیک‌های آنها در اختیارشان قرار دهد./موتور1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول