حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قیمت تایر بارز 57 درصد گران شد

بارز
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 20 فروردین 1398تعداد بازدید : 22نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

گروه صنعتی بارز در سال 97 مبلغ هزار و 208 میلیارد تومان فروش داشته است که نسبت به سال 96 رشد 31 درصدی را تجربه کرده است. دلیل اصلی رشد درآمد شرکت مربوط به افزایش نرخ فروش محصولات طی سال 97 می‌باشد. به طور مثال قیمت تایر رادیال به عنوان اصلی‌ترین محصول بارز طی سال 97 بیش از 57 درصد رشد داشته است.

به گزارش پارس تایر، درآمد گروه صنعتی بارز در سال 97 نسبت به سال 96 با رشد 31 درصدی همراه بوده است. درآمد شرکت از 919 میلیارد تومان در سال 1396 به هزار و 208 میلیارد تومان در سال 97 رسید. مقایسه درآمد گروه صنعتی بارز در سه سال متوالی نشان از روند افزایشی سطح درآمد‌های شرکت دارد اما میزان رشد شرکت از سال 96 به 97 محسوس بوده است. بخش اعظم رشد درآمد مربوط به افزایش نرخ فرو محصولات در سال 97 بوده است. به همراه افزایش قیمت دلار و افزایش هزینه‌های تولید، نرخ فروش محصولات افزایش یافته است که این امر موجب افزایش درآمد شرکت در سال 97 گردید.

قیمت فروش تایر رادیال بارز

تایر بایاس، تایر رادیال،تیوب و نوار از محصولات گروه صنعتی بارز می‌باشند. تایر بایاس با تکنولوژی قدیم و با استفاده از الیاف تولید می‌شود و تایر رادیال با تکنولوژی جدید و با استفاده از سیم ساخته می‌شود. در گروه صنعتی بارز، تایر رادیال اصلی‌ترین محصول جهت ارائه به بازار می‌باشد. درآمد حاصل از فروش تایر رادیال به تنهایی بیش از 60 درصد درآمد شرکت را شامل می‌شود بنابراین تغییر در تولید، فروش و نرخ فروش این محصول بر درامد شرکت اثرگذار می‌باشد. نرخ فروش تایر رادیال در سال 97 بیش از 57 درصد رشد داشته است. نرخ فروش تایر رادیال از 12 هزار و 300 تومان در هر کیلوگرم (فروردین 97) به 19 هزار و 317 تومان در هر کیلوگرم (اسفند 97) رسید. این میزان از رشد موجب افزایش درامد گروه صنعتی بارز شده است./با اقتصاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول