حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

بازار تایر سواری هیچ مشکلی ندارد ؟!

تایر
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 28 بهمن 1397تعداد بازدید : 15نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران اعلام می کند هیچگونه مشکلی در ارتباط با تایرهای سواری در بازار وجود ندارد و تولیدکنندگان داخلی قادر به تامین نیاز تایر سواری کشور هستند.

به گزارش پارس تایر، مصطفی تنها در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در بازار تایر سواری هیچ مشکلی وجود ندارد و می توان گفت در کشور هیچگونه کمبود و مشکلی در ارتباط با تایرهای سواری وجود ندارد.

وی افزود: تولیدکنندگان داخلی، قادر به تامین نیاز تایر سواری کشور هستند و کاهش تعرفه واردات تایرهای سواری امری مثبت و لازم نیست و نباید صورت گیرد. مسائلی که تابستان گذشته در ارتباط با تایرهای باری به وجود آمد چنان هیجانی در بعضی افراد به وجود آورده که دائم اصرار دارند به هر نحو تایر به بازار وارد کنند.

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران افزود: ظاهرا صنعت تایر و 80 هزار نفری که به طور مستقیم و غیر مستقیم در این صنعت فعال هستند برای بعضی از افراد، اهمیت چندانی ندارد.

تنها درخصوص کمبودی که درخصوص تایرهای سایز 17 تا 20 در کشور وجود دارد، گفت: هم اکنون در کشور در سایزهای سنگین مثل 17 تا 20 تا حدی کمبود وجود دارد، البته تایر با سایزهای 17 تا 20 نیز در کشور تولید می شوند ولی تولید در این سایزها در کشور کم است.

سخنگوی انجمن صنفی صنعت تایر ایران درخصوص همکاری تولیدکنندگان تایر کشور با تولیدکنندگان بزرگ و مطرح دنیا مثل میشلن فرانسه گفت: همکاری با صنایع بزرگ تایر جهان طبیعتا در ارتقاء صنعت تایر بسیار موثر خواهد بود اما هیچ یک از صنایع بزرگ جهان مایل به همکاری با تایرسازان ایران نیستند و علت آن مسائل سیاسی ای است که در کشور وجود دارد./خبر خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول