سامانه دریافت حواله تایر بصورت غیرحضوری راه اندازی شد

تایر کامیون

سامانه دریافت حواله تایر بصورت غیرحضوری راه اندازی شد

سامانه دریافت حواله الکترونیکی تایر جهت ناوگان سنگین و نیمه سنگین جاده ای راه اندازی شد.

به گزارش پارس تایر، مالکان ناوگان دارای کارت هوشمند می توانند با مراجعه به آدرس tirehavaleh.rmto.ir بصورت غیرحضوری و تمام الکترونیکی و بدون مراجعه به حوزه های توزیع تایر و نیاز به چاپ حواله ، نسبت به دریافت حواله الکترونیکی تایر اقدام نمایند.

نکته 1: صدور حواله لاستیک از سوی حوزه های توزیع (انجمن ها) همچنان ادامه دارد و به مرور حذف خواهد شد. سبدهای 11 روز گذشته استانها که سهمیه بندی نشده اند و یا با وجود فعال بودن حواله ای از آنها صادر نشده است و همچنین سبدهایی که از امروز در سامانه موجود می گردند بکلی سهم سامانه اینترنتی خواهند شد و سبدهای قبلی تا منقضی شدن سبد در سهمیه حوزه های توزیع خواهد بود.

نکته 2: سهمیه بندی سبدهای اینترنتی بین حوزه های باری، اتوبوسی، مینی بوسی و نفتی در کل استان می باشد (سهمیه بندی بین حوزه های توزیع و انجمن ها برای سبدهای اینترنتی وجود ندارد) که ادمین استانی سامانه باید بین این حوزه ها سهمیه بندی را انجام دهد. فعلا بدلیل اینکه حوزه نفتی و باری از هم تفکیک نشده است برای حوزه نفتی سهمیه ای در نظر گرفته نشود.

نکته 3: در منوی سبدها، ستون اول لیست سبدهایی که بصورت اینترنتی باید توزیع شوند بصورت آبی رنگ نمایش داده شده است.

نکته 4: صدور حواله اینترنتی برای مالکان ناوگان پس از احراز هویت در سامانه و از طریق کد 4 رقمی ارسال شده به تلفن همراه مالک صورت می گیرد در صورتی که کد 4 رقمی به شماره همراه مالک ارسال نگردد باید نسبت به تصحیح اطلاعات خود در مراکز کارت هوشمند اقدام نماید.ضمنا دریافت حواله الکترونیکی نیاز به ثبت نام ناوگان و یا وجود سوابق در سامانه فعلی توزیع لاستیک ندارد.

نکته 5: پس از ورود متقاضی در سامانه اینترنتی و انتخاب تایر مورد نظر و تایید صدور حواله، اطلاعات حواله شامل شماره حواله 14 رقمی، شناسه کالا و مشخصات تایر و نمایندگی بصورت پیامکی به وی ارسال می شود که با در اختیار قرار دادن شماره حواله و شناسه کالا به نمایندگی فروش قادر به خرید تایر خواهد بود./راهداری

نظرات (8)

محمد کریم حسنی

سلام
لاستیک گل جلو 22.5 315R 380 چه مارکی دارید و قیمت چند هست ؟

رضاموسوی

سلام.تهران از کی غیرحضوری میشه؟چون گفتن فعلا فقط یزده

    رضا موسوی عزیز،
    در چند روز آینده فرآیند توزیع تایر سامانه راهداری در سرتاسر کشور غیرحضوری می شود.

مهدی نعمتی

نیسان هم ثبت نام میکنید؟

    بله جناب نعمتی عزیز، لطفا تلفن تماس خود را از همین طریق ارسال نمایید.

محمدرضا

سلام لاستیک 12.24
چه مارکی دارین
لطفا پیام بدهید

    محمدرضا عزیز

    لطفاً اطلاعات تماس خود را از همین طریق ارسال کنید