حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

حضور تولیدکنندگان تایر در نمایشگاه اتومکانیکای دوبی

شرکت های تولیدی تایر در نمایشگاه اتومکانیکای دوبی 2019
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 28 خرداد 1398تعداد بازدید : 206نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

نمایشگاه اتومکانیکا دبی (Automechanika Dubai) از ۲۰ الی ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار شد.

به گزارش پارس تایر، تولیدکنندگان تایر از سراسر جهان در نمایشگاه اتومکانیکای دوبی 2019 آخرین محصولات خود را به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه اتومکانیکا دبی (Automechanika Dubai) بزرگترین نمایشگاه تجاری و بین المللی خودرو و قطعات یدکی در خاورمیانه است. با افزایش ثابت رشد صنایع مربوط به قطعات خودرو در منطقه، اتومکانیکا دبی نقشی کلیدی در اقتصاد خاورمیانه و منطقه آفریقا بازی می کند. اتومکانیکا دبی افزایش سهم تولید و سرویس های پس از فروش اتومبیل را ماورای خاورمیانه نیز مورد هدف قرار داده است، بدین منظور تولیدکنندگان خارجی و توزیع کنندگان و خریداران منطقه را در کنار هم قرار داده است.

امروز اتومکانیکا دبی از یک نمایشگاه تجاری ساده، بسیار فراتر و بزرگتر است. با قرارگیری در مرکز پیشرفت منطقه، این رویداد در دسته ” از دست نرفتنی ” های رویداد های حرفه ای تجاری منطقه، قرار می گیرد؛ همچنان که بحث ها و مناظرات مربوط به مشکلات و مسائل مورد نیاز برای یک صنعت بزرگتر در منطقه ای وسیعتر، قرار می گیرند. این نمایشگاه تجاری، انتخاب یک روش ایده آل برای معرفی محصولات جدید، پیدا کردن تهیه کنندگان جدید و متصل شدن به توزیع کنندگان و عمده فروشان این صنعت می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول