حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دستگاه پخت تایر توسط دانشگاه آزاد ساخته می شود

کویرتایر
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 27 مرداد 1398تعداد بازدید : 451نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر گفت: با ساخت دستگاه پخت تایر توسط این واحد دانشگاهی و تحویل به یکی از شرکت‌های ساخت تایر کشور یکی از گام‌های اساسی ایجاد ثروت از علم در دانشگاه آزاد اسلامی محقق می‌شود.

به گزارش پارس تایر،محمودرضا اسفندیار در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مراکز تحقیقاتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر مانند مرکز تحقیقاتی زیست‌محیطی را یادآور شد و گفت: یکی از بهترین و مجهزترین مراکز تحقیقاتی زیست‌محیطی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر فعال است و علاوه بر این در شرف اخذ مجوز آزمایشگاه مرجع هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر اظهار کرد: در صورت اخذ مجوز این آزمایشگاه همه صنایع منطقه اسلامشهر برای ادامه فعالیت که قانون برای آنان پیش‌بینی کرده و ملزم به گرفتن تأییدیه برای ادامه فعالیت هستند، باید از مرکز تحقیقات زیست‌محیطی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر تأییدیه بگیرند که مسیری برای ایجاد درآمد غیرشهریه‌ای برای این دانشگاه باز می‌شود.

اسفندیار با بیان فعالیت مرکز تحقیقات این واحد دانشگاهی در برخی پروژه‌ها افزود: مرکز تحقیقات این واحد دانشگاهی در بعضی پروژه‌ها مانند پروژه بررسی منشأ آلودگی هوا و بوی نامطبوع جنوب غرب استان تهران در حال فعالیت و پیگیری است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر با بیان اینکه این واحد دانشگاهی از اجرای پروژه‌های دانش‌بنیان غفلت نداشته گفت: انعقاد قرارداد با شرکت ایران تایر برای ساخت دستگاه پخت تایر با اعتباری حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ازجمله پروژه‌های دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر بوده است.

اسفندیار افزود: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که با شرکت ایران تایر داریم با ساخت و تحویل نخستین دستگاه در مسیر ساخت بقیه دستگاه قرار می‌گیریم که در صورت تحقق این برنامه گام بزرگی برای تحقق درآمدزایی از طریق علوم دانش‌بنیان صورت می‌گیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر یادآور شد: این واحد دانشگاهی با حضور ۳۰۰ عضو هیئت‌علمی و ۳۰۰ کارمند در حال ارائه خدمت به دانشجویان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول