حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آغاز همکاری‌های فنی گروه صنعتی بارز با میشلن فرانسه

پرویز اخوان
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 3 بهمن 1397تعداد بازدید : 84نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

گروه صنعتی بارز به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تایر در کشور همکاری‌های فنی خود را با میشلن فرانسه آغاز کرد.

به گزارش پارس تایر،این همکاری‌ها در راستای اجرای تفاهم‌نامه مشترکی است که چندماه قبل رئیس اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه با گروه صنعتی بارز امضا کرد.

دکتر پرویز اخوان، مدیرعامل گروه صنعتی بارز در حالی از آغاز همکاری‌های فنی بین کارشناسان و استادان کارخانه تایرسازی میشلن با این گروه صنعتی خبر داد که تحریم‌های جدید کار را برای انتقال و خرید تکنولوژی از تایرسازان برتر دنیا با مشکل مواجه کرده است. وی با تاکید بر اینکه میشلن به‌عنوان برترین تایرساز مطرح دنیا همکاری فنی خود را با گروه صنعتی بارز آغاز کرده است، گفت: در نخستین مرحله از همکاری‌ها، ‌چهار نفر از برترین استادان این تایرساز فرانسوی در سفر به ایران آموزش‌های لازم را در زمینه ارتقای سطح کامپاندینگ، آمیزه‌های تولید تایر و بازیافت تایر در اختیار کارشناسان گروه صنعتی بارز قرار دادند.

وی افزود: این گروه فرانسوی با بررسی نقایص موجود در مجموعه کارخانه‌های گروه صنعتی بارز نسبت‌به رفع آنها اقدام کردند و آموزش‌های لازم را برای بالا بردن کیفیت تولید کامپاند ارائه دادند.

دکتر اخوان همچنین از آمادگی کامل گروه صنعتی بارز برای اجرای قانون ریچ از سال آینده خبر داد و گفت: تمام محصولات تولیدی گروه صنعتی بارز از سال 98الزامات قانون ریچ به‌عنوان یک قانون زیست‌محیطی را رعایت خواهند کرد و در این زمینه نیز از علم و تجربیات استادان و کارشناسان فعال در میشلن فرانسه استفاده خواهیم کرد.

به‌همین‌منظور یکی از 4کارشناس، موضوعات و الزامات اجرای قانون ریچ را در دوره های آموزشی مشخصی به کارشناسان گروه صنعتی بارز آموزش داد. وی اظهار امیدواری کرد با آغاز همکاری‌های نزدیک بین برترین تایرساز دنیا و بزرگ‌ترین تولیدکننده تایر در ایران،‌ صنعت تایر کشور در ابعاد مختلف فنی و تکنولوژی به بالاترین درجات در سال‌های آینده دست یابد.

اخوان همچنین از ادامه همکاری‌ها با میشلن فرانسه در زمینه ارتقای تکنولوژی و طراحی تایر خبر داد و اظهار کرد: تمام هفت بند از تفاهم‌نامه گروه صنعتی بارز با اتحادیه لاستیک و پلاستیک فرانسه اجرایی خواهد شد و آموزش و ارتقای سطح دانش کارشناسان داخلی در اولویت برنامه ها قرار خواهد داشت./دنیای خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول