حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

نقش بخش تعاون در فرآیند توزیع لاستیک بررسی شد

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 7 شهریور 1398تعداد بازدید : 76نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

سی و دومین جلسه کمیسیون تخصصی حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون با حضور رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در اتاق تعاون برگزار شد.

به گزارش پارس تایر، سی و دومین جلسه کمیسیون تخصصی حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون، با حضور داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و نمایندگان اتاق های سراسری با هدف بررسی موانع برون سپاری امور تخصصی به بخش تعاون، نقش بخش تعاون در فرآیند توزیع لاستیک، روغن و سایر اقلام مصرفی ناوگان حمل و نقل و ارائه گزارش کارگروه حمل و نقل بار دورن شهری و وانت بار و بررسی مشکلات ساماندهی این بخش در اتاق تعاون ایران برگزار شد.

در این نشست مدیران عامل اتحادیه ها و تعاونی های حمل و نقل مشکلات و چالش های بخش را تشریح و به بیان راهکار پرداختند.

احمد هاشمی رئیس کمیسیون حمل و نقل، گمرک و ترانزیت اتاق تعاون ایران با مثبت ارزیابی کردن این نشست، ابراز داشت: در این نشست توانمندی های بخش تعاون در حوزه حمل و نقل طی گزارشی به رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

وی افزود: بیشترین چالش تعاونگران در بخش حمل و نقل در حوزه توزیع لاستیک، کیفیت لاستیک های وارداتی و آسیب شناسی واردات لاستیک های با کیفیت پایین بود.

هاشمی با تاکید بر اثرات ورود لاستیک های بی کیفیت و خسارت های ناشی از آن، بررسی و ورود رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس را به موارد مطروحه خواستار شد.

وی ادامه داد: در این نشست اختلافات تعاونی های تاکسی رانی با شهرداری مطرح شد و رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، بررسی و قول پیگیری آن را به تعاونگران اعلام کرد.

هاشمی با اشاره به توانمندی های این بخش در کنترل افزایش قیمت لاستیک گفت: پیش از این نیز در برهه ای که توزیع لاستیک و قیمت آن شرایط خاصی را ایجاد کرد بود، این مشکل با کمک اتحادیه ها کنترل شد.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم در حوزه کامیون داران و حمل و نقل برون شهری هم بتوانیم با همکاری دولت در واگذاری توزیع لاستیک به اتحادیه ها، کارنامه خوبی ارائه کنیم.

در سی و دومین نشست کمیسیون تخصصی حمل و نقل اتاق تعاون، داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با استماع چالش ها و مشکلات تعاونگران حوزه، ابراز داشت: ارائه مشکلات و راهکارهای تعاونگران به صورت مکتوب را پیشنهاد و پیگیری و بررسی تمامی موارد مطروحه را قول همکاری داد.

وی در بخش دیگری از این نشست با بیان اینکه مخالف توزیع لاستیک توسط وزارت صمت هستم، گفت: موارد و چالش های مطرح شده، در دستور کار مجلس است./اتاق تعاون ایران

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول