حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

مرکز تحقیق و توسعه لاستیک بارز در دانشگاه امیرکبیر راه اندازی شد

پرویز اخوان
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 5 اسفند 1397تعداد بازدید : 24نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیر عامل شرکت بارز از راه اندازی مرکز تحقیق و توسعه این شرکت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خبر داد

به گزارش پارس تایر به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ دکتر اخوان در سومین نشست صاحب نظران ارتباط دانشگاه با صنعت با بیان اینکه این شرکت از سال‌های گذشته همکاری نزدیکی با دانشگاه‌ها داشته است، افزود: بر این اساس این شرکت همکاری نزدیکی با استادان دانشگاه‌ها و به ویژه دانشگاه صنعتی امیرکبیر داشته است.

اخوان نتیجه این همکاری را تبدیل این شرکت به پیشرفته‌ترین و به روزترین شرکت در حوزه لاستیک و تایر دانست و گفت: رویکرد اصلی این شرکت همکاری با دانشگاه‌ها است که این رویکر منجر به کسب موفقیت‌هایی شده است.

مدیر عامل شرکت تایر سازی از طراحی و ساخت ۴ محصول جدید در این شرکت خبر داد و افزود: این محصولات در روز ۱۲ اسفند رونمایی خواهد شد.

وی گفت: علاوه بر آن در شرایط سخت تحریمی کشور موفق به دریافت استاندارد برای ۴ مدل محصول تولیدی این شرکت شدیم.

اخوان همچنین به راه اندازی واحد تحقیق و توسعه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر اشاره کرد و گفت: این واحد تا پایان اسفند در این دانشگاه راه اندازی و این اقدام منجر به کم شدن فاصله میان دانشگاه با صنعت می‌شود.

وی افزود: هدف اصلی ما بهره مندی از نیرو‌های تحصیل کرده نخبه است از این رو ما از هر ایده دانشگاهی و غیر دانشگاهی در حوزه لاستیک و تایر حمایت خواهیم کرد.

مدیر شرکت تایر بارز یکی از زمینه‌های تحقیقاتی این شرکت را پلیمر نام برد و گفت: تاکنون با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر طرح‌های تحقیقاتی بسیاری در این بخش اجرایی کردیم.

وی کشور‌های پیشرو در بخش فناوری را کشور‌هایی دانست که در این زمینه سرمایه گذاری می‌کنند و افزود: ما تا زمانی که در این زمینه وارد نشویم نمی‌توانیم در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم./صداوسیما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول