حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آخرین جزئیات از واگذاری لاستیک پارس

شرکت لاستیک پارس
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 16 تیر 1398تعداد بازدید : 275نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

شرکت لاستیک پارس ساوه قبل از این واگذاری دولتی نبوده بلکه مربوط به بانک صنعت ومعدن و با مالکیت شرکت آتیه دماوند که یک شرکت خصوصی است، یکی از دارایی‌هایی این شرکت خصوصی شرکت لاستیک پارس ساوه بوده که در یک روند قانونی واگذار شد.

به گزارش پارس تایر، سیدعلی آقازاده با اشاره به انتقاد کارگران مبنی براینکه در واگذاری شرکت لاستیک پارس ساوه اصل 44 قانون اساسی که مربوط به وگذاری به بخش خصوصی رعایت نشده، اظهارداشت: در جریان جزئیات این شرکت نیستم اما به‌صورت کلی می دانم واگذاری شرکت لاستیک پارس طی یک فرآیند قانونی انجام شده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در جریان تعهداتی مالک جدید هستیم، هدف مالک جدید به‌روز رسانی تجهیزات و تولیدات، براساس نیاز جدید ناوگان حمل ونقل است، اما متاسفانه درحال حاضرمقدور نیست، این اعتماد را به کارگران شرکت لاستیک پارس می‌دهم عملکرد مالک جدید لاستیک پارس بهتر از مالک قبلی شرکت آتیه دماوند است.

آقازاده بیان کرد: جایگاه کارگران این شرکت باید حفظ شود زیرا باتوجه به سابقه کاری کارگران این شرکت، کارگران مالک این شرکت محسوب می شوند، برهمین اساس اجازه ضایع شدن حق کسی را نمی‌دهیم، از کارگران این شرکت نیز انتظار صبوری داریم.

وی عنوان کرد: پیگیری‌های لازم به‌صورت دقیق و کارشناسی در زمینه مشکلات کارگران لاستیک پارس انجام می‌شود، طی روزهای آینده از فرماندار ساوه درخواست ارائه گزارشی از وضعیت این شرکت می‌شود و درصورت نیاز بنده به این موضوع ورود می‌کنم.

استاندار مرکزی ادامه داد: از مجموعه‌های تولیدی به‌سبب تلاش‌هایشان در راستای رونق و افزایش ظرفیت تولید تشکر می کنیم اما پذیرفته نیست که این موضوع سبب قربانی شدن کارگر شود.

آقازاده با اشاره به شعار سال(رونق تولید) افزود: اشتغال مدنظر بوده و واحد تولیدی برای افزایش تولید باید نیروی جدید استخدام کنند نه اینکه خط تولیدی که ده نفر نیرو نیاز دارد را با 2 کارگر به‌پیش2ببرند و از آنها ظرفیت تولید نفره را بخواهند، برهیمن اساس تحت هرشرایطی حق وجایگاه کارگرباید حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: تلاش جامعه کارگری در چرخه تولید و توسعه اقتصادی، عمران و ابادانی برکسی پوشیده نیست، درکشوراسلامی ارباب ورعیت پذیرفته نیست و جایگاه کارگر باید حفظ وحق آن نیز باید گرفته شود./تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول