حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خط تولید تایر سبز در كارخانه بارز افتتاح شد

بارز
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 5 آذر 1398تعداد بازدید : 105نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

خط تولید تایر سبز در كارخانه بارز با حضور معاون رئیس جمهور، استاندار كردستان، مدیر عامل گروه صنعتی بارز و جمعی از مسئولان اجرایی استان كردستان افتتاح شد.

به گزارش پارس تایر، مدیر عامل لاستیك بارز كردستان در آیین افتتاح این خط گفت: فاز نهایی این واحد تولیدی سال 96 به بهره برداری رسید و اینك روزانه 12 هزار حلقه انواع لاستیك تولید می كند.

میرسعید قاضی اضافه كرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا پایان سال 98 میزان تولید روزانه به 17 هزار حلقه لاستیك معادل 44 هزار تن می رسد.

وی افزود: در نیمه نخست امسال نخستین تایر رادیال سواری كشور در كارخانه بارز كردستان تولید شد و اكنون شاهد تولید تایر سبز در این ‌واحد هستیم.
مدیر عامل كارخانه لاستیك بارز كردستان اظهار داشت: اكنون 600 نفر بطور مستقیم در این واحد مشغول بكار هستند و تا دو سال آینده در بخش اشتغال به ظرفیت اسمی خواهیم رسید.

تكنولوژی خط تولید تایر سبز برای اولین بار توسط گروه صنعتی بازر در شهر سنندج استان كردستان با حضور معاون ریاست جمهوری آغاز شد.

تكنولوژی خط تولید تایر سبز برای حل مشكلات زیست محیطی كه حمل و نقل در زندگی مردم بوجود آورده با نوآوری برای مصرف كمتر انرژی و مواد اولیه صنایع مرتبط از جمله تایر برای اولین بار در كشور توسط گروه صنعتی بارز وارد شده است.

تولید تایر سبز از سه ویژگی بسیار مهم، ایمنی و عمر بالاتر و كاهش مصرف سوخت در خودرو برخوردار است، این سه ویژگی در تكنولوژی جدید تایر سبز با قوانین تازه ریچ اتحادیه اروپا، آمریكا، ژاپن، كره جنوبی و برزیل وضع شده است.

تولید تایرهای سبز با عملكرد بهتر نسبت به تایرهای فعلی از لحاظ ترمزگیری جاده های خیس، مقاوت غلتشی و نوفه خارجی تایر كه صدای كمتری دارد، در صنایع تایر بسیار حائز اهمیت است.

كارخانه لاستیك بارز كردستان در پایان سال 1396 پروانه بهره‌برداری‌ خود را اخذ كرد و در سال نخست افتتاح آن میزان تولید خود را به یك‌میلیون حلقه رساند و اكنون نیز در 600 نفر اشتغالزایی دارد./ایرنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول