حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

رانندگان سمنانی 5300 حلقه لاستیک تحویل گرفتند

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 7 اسفند 1397تعداد بازدید : 77نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

احسان منصورکیایی، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از توزیع ۵۳۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

به گزارش پارس تایر به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان, منصورکیایی از توزیع ۵۳۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان حمل و نقل جاده ای استان خبر داد.

او با اعلام این خبر اظهار داشت: براساس توافقات صورت‌گرفته بین سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و وزارت صنعت ، معدن و تجارت ،از تیر ماه ۹۷ مراحل اجرایی توزیع لاستیک بین رانندگان استان آغاز و تاکنون بیش از ۵۳۰۰ حلقه لاستیک بین رانندگان توزیع شده است .

منصورکیایی با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات شاغلین بخش حمل و نقل جاده ای افزود : پیگیری تحقق مطالبات به حق رانندگان ناوگان باربری مانند تأمین لاستیک در دستور کار مسئولان مربوطه و نمایندگان صنفی آن قرار داشته و اقدامات شایانی نیز در این خصوص انجام گرفته است .

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در ادامه با اشاره به فعالیت بیش از ۳۵۰۰ دستگاه ناوگان سنگین حمل و نقل جاده ای در بخش کالا و مسافر استان افزود : مرحله دوم توزیع لاستیک بین ناوگان اتوبوسی و نفت کش های فعال در استان آغاز شده و امیدواریم با افزایش واختصاص سهمیه لاسنیک های باری شاهد توزیع سریعتر لاستیک به ناوگان حمل و نقل جاده ای کالا نیز باشیم ./تین نیوز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول