حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تولید تایر TBR سال آینده رکورد می‌زند

بارز
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 11 بهمن 1397تعداد بازدید : 39نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیر عامل لاستیک بارز کردستان گفت: سرمایه مورد نیاز برای اجرای این طرح 93.7 میلیون یورو بوده که از این میزان 2.441 میلیارد ریال با نرخ بازگشت 24درصدی تامین شده است.

به گزارش پارس تایر، میرسعید قاضی مدیرعامل لاستیک بارز کردستان گفت: تولید 10 میلیون تایر یکی از اهداف راهبردی شرکت بارز به شمار می‌آید که صادرات آن باید در برنامه‌ریزی‌ها قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه کارخانه بارز کردستان از سال 88 و با حضور مقام معظم رهبری افتتاح شد، ادامه داد: این شرکت با همکاری بانک صنعت و معدن فعالیت خود را آغاز کرده و انتظار می‌رود باتوجه به اجرای طرح تولید تایر TBR ظرفیت تولید به 44000هزارتن افزایش یابد./بورس نیوز

مدیرعامل لاستیک بارز کردستان ادامه داد: در 9ماهه سال 1397 تولید کارخانه بارز کرمان 21.1درصد، بارز کردستان 20.1 درصد از کل مجموع تولیدی تایر در کشور بوده بنابراین این مجموعه توانسته نزدیک به 42درصد از تولید را در اختیار خود قرار دهد.

وی با بیان اینکه ظرفیت تولید این کارخانه به 30 هزار تن افزایش می‌یابد، افزود: در سال آینده 4میلیون حلقه تایر در این کارخانه تولید می‌شود.

قاضی با اشاره به دستاوردهایی همچون دریافت گرید B+ به همراه بارز کرمان برای خودروسازی سایپا و دریافت تاییدیه ایزو در اسفندماه، گفت: برای دست یابی به این دستاوردها باید ماشین‌آلات مورد نیاز تامین شود که در این زمینه نیز برای اولین بار دستگاه میکسر اینترمش در کارخانه نصب شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول