حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تکذیب تغییر تعرفه واردات لاستیک سنگین

لاستیک
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 1 دی 1398تعداد بازدید : 31نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

دبیر انجمن واردکنندگان تایر اعلام می کند که حذف الزام نمایندگی رسمی برای واردات تایر به هیچوجه اقدام خوبی نیست اما به دلیل عدم صدور نامه از جانب همکاران خارجی، ناگزیر از این اقدام بودیم.

به گزارش پارس تایر، سیدمحمد میرعابدینی درخصوص حذف الزام نمایندگی رسمی برای واردات تایر گفت: حذف الزام نمایندگی رسمی برای واردات انواع تایر، اصلا اقدام خوبی نیست اما علت این موضوع این است که کشورهایی که پیش از این همکار ما بودند، به ما نامه نمایندگی نمی دهند و اگر قرار بود این الزام به قوت خود باقی بماند در واقع هیچ برندی به کشور وارد نمی شد.

دبیر انجمن واردکنندگان تایر درخصوص تغییر در تعرفه واردات لاستیک سنگین گفت: تعرفه واردات لاستیک سنگین افزایش نیافته و خبرهایی که در این خصوص منتشر می شود غیر موثق است.

میرعابدینی تصریح کرد: هیج فرد یا نهاد دولتی، مطلبی در مورد افزایش تعرفه واردات لاستیک سنگین مطرح نکرده، بلکه برخی دوستان بخش تولید اعلام کرده اند که چنین درخواستی را مطرح نموده اند.

دبیر انجمن واردکنندگان تایر افزود: هم اکنون تخصیص ارز دولتی به وارد کنندگان به قوت خود باقی است و ممنوعیت واردات لاستیک های نخی باری نیز در دستور کار قرار ندارد.
میرعابدینی گفت: 4 ماه است که ثبت سفارش، تقریبا بسته است؛ اخیر مطالبی مبنی بر راه اندازی مجدد مطرح می شود اما در 4 ماه گذشته ثبت سفارش انجام نشده و متاسفانه هیچگونه وارداتی صورت نگرفته است. اگر این روند، تداوم داشته باشد حتما مشکلاتی به وجود خواهد آمد و ممکن است تامین کننده اصلی اعتماد خود را از دست دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول