حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

توقف توزیع لاستیک حواله ای در بین رانندگان صحت ندارد

تایر سنگین
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 29 تیر 1398تعداد بازدید : 103نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

رئیس انجمن رانندگان کامیون های یخچالدار استان تهران با اعلام اینکه توقف توزیع لاستیک حواله ای در بین رانندگان صحت ندارد گفت: قرار است در آینده فرآیند تحویل لاستیک به کامیونداران بصورت سیستمی و در بستر سامانه سازمان حمل و نقل انجام شود . رانندگان با ورود به سامانه ضمن مشاهده میزان کارکرد خود نسبت به درخواست لاستیک در سامانه اقدام می کنند و پس از واریز مبلغ، لاستیک مورد نیاز خود را از نمایندگی تحویل خواهند گرفت.

به گزارش پارس تایر، عبدالله خانعلی با تاکید بر اینکه موضوع توقف توزیع لاستیک حواله ای بین رانندگان صحت ندارد، افزود: ما هیچ گاه با کمبود تایر مواجه نبوده ایم. من به جرات اعلام می کنم که در هیچ کشور سازنده ای اعم از سوئد و آلمان و سایر کشورها به اندازه کشور ما لوازم کامیون وجود ندارد.

وی با اشاره به گفتگوی خود با مدیرحمل ونقل پایانه های تهران در رابطه با تامین لاستیک کامیون بیان داشت: طبق بررسی ها رانندگان کامیون کما فی سابق بر اساس کارکرد خود می توانند برای دریافت حواله لاستیک مراجعه کنند و هیچ مشکلی در این ارتباط وجود ندارد. همچنین در آینده نیز قرار است این فرآیند بصورت سیستمی و در بستر سامانه سازمان حمل و نقل انجام شود . رانندگان با ورود به سامانه ضمن مشاهده میزان کارکرد خود نسبت به درخواست لاستیک در سامانه اقدام می کنند و پس از واریز مبلغ، لاستیک مورد نیاز خود را از نمایندگی تحویل خواهند گرفت.

خانعلی اذعان کرد: متاسفانه در این صنف به عمد یا از روی نا آگاهی در مورد موضاعات مختلفی هم چون کمبود و گرانی اغراق و سیاه نمایی های بسیاری رخ می دهد و این اتفاق منجر به ایجاد جو روانی و گرانی در بخش های مختلف می شود. ما در گذشته بیشتر نیاز های خود را از کشور چین تامین می کردیم در روابط با این کشور مشکلی به وجود نیامده است که بخواهیم با کمبود مواجه شویم.

رئیس انجمن رانندگان کامیون های یخچالدار استان تهران با عنوان این مطلب که در شرایط به وجود آمده بعد از تحریم ها بعضی افراد در مقاطع خاص از عرضه بعضی اقلام جلوگیری می کنند . گفت: اگر امروز دنیا با ما بطور کامل قطع ارتباط کند و حتی یک پیچ هم به کشور وارد نشود شرکت ماموت برای تولیدات خود تا ده سال آینده نیازی به کشورهای دیگر ندارد اما اولین شرکتی است که عرضه تولیدات خود را متوقف کرده و نسبت به گران کردن محصولات خود اقدام نمود.

وی تصریح کرد: دلیل بروز اتفاقات این چنینی خلا نظارتی، مدیریتی و سیاست گذاری غلط حاکم بر جامعه است. به گمان این افراد فرصت طلب دولت عاجز از کنترل تخصصی اوضاع است.

خانعلی با تاکید بر اینکه آنچه که مهم است این است که مشکلات بسیار ریشه ای تر از این مسائل ریز و جزئی است. زمانیکه زیر ساخت ها به درستی محیا باشد راننده می تواند لاستیک مورد نیاز خود را بدون نیاز به طی این پروسه و بدون هیچ مشکلی، مستقیما از بازار تهیه کند./خبر خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول