حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

استیل کرد،بزرگترین کارخانه تولید نخ لاستیک در کشور

استیل کرد
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 28 مرداد 1398تعداد بازدید : 390نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

استیل کرد، تنها کارخانه تولید نخ لاستیک درکشور است. این کارخانه با تولید سالانه بالغ بر10هزار نخ لاستیک خودرو به طور صدرصد نیاز کشور را از واردات این محصول برطرف می سازد.

به گزارش پارس تایر، استیل کرد تنها کارخانه تولید نخ لاستیک درکشور است. این کارخانه با تولید سالانه بالغ بر10هزار نخ لاستیک خودرو به طور صدرصد نیاز کشور را از واردات این محصول برطرف می سازد.

بیانک مدیرعامل این کارخانه گفت: به همت مهندسان ایرانی و پرسنل زحمت کش در شهرستان دره شهر که به مجموعه ملحق شده اند و به کمک کارخانه آمده اند توانستیم به تولید انبوه دست پیدا کنیم.

کارخانه استیل کرد دره شهر با تولید سالانه 10500تن نخ تایر خودرو به طور 100درصد نیاز کشور به واردات این محصول را برطرف می سازد.

مقیمی معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت گفت : ظرفیت تولید این کارخانه استیل کرد، تنها کارخانه تولید نخ لاستیک درکشوربرابر با کل نیاز کشور است .

وی افزود براساس نیازی که به تولید لاستیک درداخل کشور داشتیم یعنی عددی حدود 9هزار حلقه درسال بود که واحد تولیدی استیل کرد دره شهر حدود 10هزار ظرفیت تولید دارد.

معاون وزیر صمت قول داد علاوه بر تولید انبوه و حمایت از این صنعت به کمک صادرات آن، صددرصد مواداولیه کارخانه هم در داخل تامین شود.

از ویژگی های این کارخانه، تولید این محصول برای اولین بار در خاورمیانه است و از جمله کارخانجاتی است که در مقابله با تحریم ها راه اندازی شده و از شاخص های مهم اقتصاد مقاومتی است.

عموزاده مدیر آزمایشگاه استیل کرد هم در این خصوص گفت: محصولات این کارخانه از لحاظ مواد اولیه حین فرآیند تولید و محصول نهایی در حد عالی و حتی و رقابت با نمونه خارجی می باشد.

کارخانه استیل کرد که به تازگی وارد خط تولید شده در زیر بنایی به مساحت 15000مترمربع راه اندازی شده و با اشتغالزایی 300نفر مستقیم و سرمایه گذاری 370میلیارد تومان راه اندازی شده و بزودی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

این کارخانه اولین و بزرگترین تولیدکننده نخ لاستیک سواری در خاورمیانه است و با تولید روزانه 30 تن از محصول سالانه 10میلیون دلار برای کشور صرفه جویی ارزی دارد./صداوسیما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول