حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تحریم‌ها تاثیری بر بازار لاستیک نداشته است

داوود سعادتی نژاد
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 1 تیر 1398تعداد بازدید : 69نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن، تحریم‌ها تاثیری بر بازار لاستیک نداشته و بیشتر جو روانی را در بازار در پی داشت.

به گزارش پارس تایر، داوود سعادتی نژاد رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن با گفت: میزان واردات لاستیک از فروردین ماه امسال به شدت کاهش یافته است.

وی ادامه داد:هم اکنون یک هزار و ۸۰۰ واحد رسمی در داخل کشور در حوزه تولید لاستیک فعالیت دارند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن تصریح کرد: اگر مواد اولیه در بازار تامین شود بطور قطع، در تولیدات داخلی مشکلی نداریم.

سعادتی نژاد در خصوص وضعیت روغن موتور تصریح کرد: از سال ۹۳ تاکنون حدود ۷۰ درصد قیمت روغن موتور افزایش داشته است که اگر عرضه روغن موتور در بازار با قیمت مصوب صورت گیرد دست دلالان و سودجویان از بازار کوتاه شده و موجب کاهش قیمت روغن موتور می‌شود.

سعادتی نژاد تاکید کرد: باتوجه به شعار رونق تولید ، صنعت لاستیک هم همانند سایر اصناف در جهت تحقق این شعار برنامه‌های بلندمدتی را در دستور کار خود تا پایان سال قرار داده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن با اشاره به اینکه لاستیک‌های وارداتی باید نشان گواهی کیفیت اتحادیه اروپا را داشته باشند اظهار کرد: شرکت‌های تولید کننده خارجی مبداء یا باید تحت لیسانس شرکت‌های اروپایی باشند و یا استاندارد‌های مورد نظر در این زمینه را کسب کنند.

سعادتی نژاد ابراز امیدواری کرد : با توسعه توان تولید داخلی حوزه لاستیک دیگر نیاز به واردات نیست، البته اجرای راهکار‌های مناسب می‌تواند از ورود لاستیک‌های بی کیفیت به کشور جلوگیری کند.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن، تحریم‌ها تاثیری بر بازار لاستیک نداشته و بیشتر جو روانی را در بازار در پی داشت./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول