حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

دریافت لاستیک سنگین با نرخ دولتی برای خودرو های فعال

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 7 مرداد 1398تعداد بازدید : 85نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

با تصمیم معاونت بازرگانی داخلی، طرح ویژه تشویق رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالا‌های اساسی اجرایی شد.

به گزارش پارس تایر، محمد قبله مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صمت گفت: با تصمیم معاونت بازرگانی داخلی، طرح ویژه تشویق رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالا‌های اساسی اجرایی شد. مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: در قالب این طرح که با هدف سرعت بخشی به تخلیه کالا‌های اساسی وارداتی از گمرکات اجرایی می‌شود، مقرر است، خودرو‌های فعال در این حوزه با نرخ مصوب، لاستیک سنگین دریافت کنند.

وی در توضیح طرح مذکور تصریح کرد: این طرح تحویل لاستیک با نرخ مصوب به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل کالا‌های اساسی، خودرو‌های سنگینی را در بر می‌گیرد که حداقل سه فقره بارنامه کالای اساسی از بندر امام به همه نقاط کشور را داشته باشند یا کیلومتر کارکرد آن‌ها در این حوزه به سه هزار کیلومتر برسد.

به گفته وی این طرح با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اجرایی می‌شود. لاستیک‌های تحویلی با ارز 4200 تومان قیمت گذاری شده است.

معاون بازرگانی داخلی پیشتر از واردات اقلام اساسی مورد نیاز خبر داده و تاکید کرده بود هیئتی از این معاونت برای تعیین تکلیف اقلام دپو شده در گمرکات به بندر امام اعزام خواهند شد و هیچ کمبودی از این منظر متوجه کشور نیست./وزارت صمت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول