خریداری 100هزار حلقه لاستیک از کویر برای رانندگان تاکسی

لاستیک تاکسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از خریداری و تامین حدود 100 هزارحلقه لاستیک برای رانندگان تاکسی از شرکت کویرتایر خبر داد.

به گزارش پارس تایر، دکتر مرتضی ضامنی در بازدید از خط تولید کارخانه کویرتایر اظهار داشت: سازمان تاکسیرانی کشور همکاری خوبی با شرکت کویرتایر داشته و دارد. وی بیان کرد: در برهه‌ای از زمان که شرایط سختی بود و تلاطم بازار طوری بود که تامین معیشت قشر آسیب پذیر جامعه با مخاطره روبه رو شد، در حوزه لاستیک همکاری خوبی با شرکت کویر تایر صورت گرفت تا این قشر آسیب پذیر راحت‌تر آن را تهیه کنند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشورادامه داد: این کار کمک شایانی بود و توانستیم با همکاری هم، حباب قیمتی را حذف کرده و به صورت مستقیم در حوزه تاکسیرانی لاستیک را از تولید کننده به دست مصرف کننده برسانیم.

دکتر ضامنی گفت: رانندگان رضایت خوبی از این مقوله داشتند که ازشرکت کویرتایر بابت این همکاری خوب تشکر می‌کنم. مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشورافزود: هیچ راننده تاکسی در هیچ جای کشور نباید دغدغه داشته باشد و هر کس لاستیک نیاز داشته باشد ما نیاز وی را باید تامین کنیم. وی افزود: 65 هزار حلقه لاستیک برای رانندگان شهرستان‌ها گرفتیم و 35 هزار حلقه همکاران ما در تهران گرفتند که در مجموع حدود صد هزار حلقه لاستیک خریداری شد.

دکتر ضامنی تاکید کرد: این کار باید ادامه پیدا کند و بازار در شرایط ثبات هم که قرار بگیرد باید رانندگان آرامش خاطر داشته باشند که بی دغدغه لاستیک را خریداری کنند. وی یادآور شد: ما می‌خواهیم این را ادامه بدهیم که در حوزه‌های دیگر هم خدمات خوبی با کرامت انسانی به اقشار آسیب‌پذیر ارائه دهیم./کویرتایر

نویسنده وبلاگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *