حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

احتمال بروز بحران تأمین لاستیک حمل و نقل عمومی در یک ماه آینده

تایر کامیون
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 62نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی این نگرانی وجود دارد که بعد از ایام ماه رمضان، بار دیگر بحران تأمین و توزیع قطعات حمل و نقل عمومی به ویژه تأمین لاستیک آغاز شود.

به گزارش پارس تایر، سیدهادی بهادری عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به روند تأمین قطعات و تجهیزات حمل و نقل عمومی، گفت: واردات و تأمین لاستیک برای حمل و نقل عمومی کشور جزء مطالبات رانندگان در سال گذشته بود، زیرا در این مدت رانندگان برای تأمین تجهیزات و قطعات ماشین به ویژه لاستیک با مشکلات بسیاری رو به رو شده بودند.

ناهماهنگی در توزیع لاستیک؛ وزارت صمت نتوانست به درستی به وظایف خود عمل کند

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از طرف دیگر در سال گذشته در حوزه توزیع لاستیک، برخی ناهماهنگی ها به وجود آمد که این مسئله موجب اعتراض رانندگان شد، در این رابطه وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان متولی این بخش نتوانست به درستی به وظایف خود عمل کند.

واردات قطعات به ویژه لاستیک به میزان نیاز کشور نیست

وی گفت: پس از آن، کمیسیون عمران مجلس به پرونده تأمین تجهیزات و قطعات حمل و نقل عمومی ورود کرد، در نشست های کمیسیون، سازمان صنعت و معدن اعلام می کرد که واردات قطعات به ویژه لاستیک به میزان نیاز کشور نیست و سازمان مجبور به اولویت بندی در توزیع قطعات است.

خلاء تأمین قطعات خودروهای حمل و نقل عمومی کاملا حل نشده است

بهادری تصریح کرد: در چند ماه گذشته تلاش گسترده ای برای واردات قطعات ماشین و لاستیک خودروهای حمل و نقل عمومی صورت گرفته و در شرایط کنونی تا حدودی مشکل تأمین و توزیع لاستیک رفع شده اما کاملا خلاء تأمین قطعات حل نشده است.

احتمال بروز بحران تأمین لاستیک حمل و نقل عمومی در یک ماه آینده

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: این نگرانی وجود دارد که بعد از ایام ماه رمضان، بار دیگر بحران تأمین و توزیع قطعات حمل و نقل عمومی به ویژه تأمین لاستیک آغاز شود، از این رو از امروز وزارت صمت باید تمهیدات لازم را برای تأمین این تجهیزات بیاندیشد تا در ماه های آتی مشکلی در این حوزه رخ ندهد./خانه ملت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول