جی تی

نمایش 1–12 از 104 نتیجه

کالاهای موجود

درباره جی تی

جی تی یکی از بزرگترین تایرسازان جهان است که در بیش از 130کشور دنیا به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند. این شرکت با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها همواره به دنبال راه های نوین جهت افزایش رضایت مندی مصرف کننده می باشد. دستیابی به این هدف صرفاً با نیازسنجی، تحقیقات و آنالیز بر پایه تقاضا و شرایط ویژه مناطق مختلف جغرافیایی میسر شده است. از مهمترین برندهای زیرمجموعه این برند می توان به پرایمول (PRIMEWELL)، جی تی رادیال (GT RADIAL) ، ران وی(RUNWAY)، دکسترو(DEXTERO) اشاره کرد.

خرید لاستیک جی تی

پارس تایر نماینده رسمی لاستیک جی تی با عرضه انواع لاستیک سنگین و لاستیک سواری این برند بصورت فیزیکی و فروش اینترنتی با بهترین قیمت ­و گارانتی رسمی می باشد. پارس تایر با هدف ارایه راهکاری آسان، سریع و قابل اعتماد برای خرید و مشاوره لاستیک و رینگ بوجود آمد و تلاش دارد خرید لاستیک را از یک پروسه زمانبر، گیج کننده و نامطمئن تبدیل به یک امر لذتبخش و مطمئن کند.

انواع لاستیک جی تی برای انواع خودرو

با وجود خودروهای سنگین و سواری متنوعی که در حال حاضر تولید شده اند، برای برخی از افراد ارزان قیمت بودن تایر خیلی مهم است، اما ابتدا باید بدانید در حال حاضر چه تایری رو ماشین شما قرار دارد و اینکه چه گزینه‌هایی می‌توانید داشته باشید.

اطلاعات بیشتر ...