مشکلات پیش روی طرح توسعه کارخانه کویرتایر بزودی رفع می شود

کویرتایر

مشکلات پیش روی طرح توسعه کارخانه کویر تایر بزودی رفع می شود هماهنگی های انجام شده با وزیر صمت و رئیس کل بانک مرکزی منابع ارزی مورد نیاز کارخانه کویر تایر را تأمین خواهیم کرد.

به گزارش پارس تایر، سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در بازدید از کارخانه لاستیک سازی بیرجند گفت: مشکلات پیش روی طرح توسعه کارخانه کویر تایر بزودی رفع می شود هماهنگی های انجام شده با وزیر صمت و رئیس کل بانک مرکزی منابع ارزی مورد نیاز کارخانه کویر تایر را تأمین خواهیم کرد. وی این کارخانه را از موفق ترین واحدهای تولید کننده لاستیک در کشور عنوان کرد و افزود: روزانه 12 هزار حلقه لاستیک در این واحد تولید می شود.

سلطانی فر به اشتغال هزار و 400 نفر در این کارخانه اشاره کرد و گفت: با راه اندازی طرح توسعه این کارخانه 300 نفر اشتغال جدید به ظرفیت فعلی افزوده می شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: هم اکنون ظرفیت فعلی این کارخانه 27 هزار تن معادل 4 میلیون و 100 حلقه تایر است که با اجرای طرح توسعه 10 هزار تن به تولیدات کارخانه افزوده می شود.

وی همچنین به سایر ظرفیت های استان اشاره کرد و گفت: صنایع، معادن، کشاورزی و گردشگری از ذیگر ظرفیت های استان است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی باید رونق پیدا کند./صداوسیما

نویسنده وبلاگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *