حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

اعتراض کامیون داران مبارکه مقابل سازمان راهداری

لاستیک کامیون
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 1 بهمن 1397تعداد بازدید : 139نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

نمایندگان کامیون داران معترض در پاسخ به سوالی که مبنی بر اینکه مسئولان وزارت راه مدعی اند که کرایه‌ها را اصلاح کردند گفت: کرایه‌ها با فرمول‌هایی اصلاح شده که اصلاح واقعی نیست.

به گزارش پارس تایر، عباس خاکبازان رئیس انجمن بین المللی یخچالداران شهر تهران با بیان اینکه برخی از کامیون داران مبارکه استان اصفهان امروز تجمعی را مقابل سازمان راهداری برگزار کردند گفت: بسیاری از این رانندگان کارت‌های هوشمندشان قفل شده است، کامیون داران معترض در شهر مبارکه بیش از هزار نفر هستند، اما برخی به نمایندگی از آنان با یک اتوبوس به تهران آمده تا صدای اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند.

خاکبازان در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه مسئولان وزارت راه به ویژه سازمان راهداری در مصاحبه‌های خود گفته اند که به کامیون داران لاستیک‌هایی داده شده است، گفت: در استان تهران تنها یک بار به رانندگان لاستیک داده شده و برخی نیز در صف اعطای این یک لاستیک هستند، این مقدار واقعا هیچ است و نیازی را از رانندگان رفع نمی‌کند.

نمایندگان کامیون داران معترض در پاسخ به سوال دیگری که مسئولان وزارت راه مدعی اند که کرایه‌ها را اصلاح کردند گفت: کرایه‌ها با فرمول‌هایی اصلاح شده که اصلاح واقعی نیست و این فرمول سازمان راهداری کارساز نبوده و با یک مقدار تغییرات و ضرب و تقسیم فرمولی برای اصلاح کرایه‌ها اجرا کرده اند که به هیچ وجه کارساز نیست. /خبرگزاری دانشجو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول