حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

تولید تایرهای معدنی توسط بارز

بارز
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 24 فروردین 1398تعداد بازدید : 77نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

مدیرعامل بارز از تولید تایرهای OTR با مشارکت بخش خصوصی در سال جدید خبر داد.

به گزارش پارس تایر، مدیرعامل گروه صنعتی بارز با اشاره به برنامه های سال جدید بارز در افزایش تولید و توسعه سبد محصول گفت: در سال پیش رو تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا را با مشارکت بخش خصوصی انجام خواهیم داد. این اقدام یکی از بزرگ ترین طرح های صنعتی در سال رونق تولید است. با اجرای این طرح «گروه صنعتی بارز» | جزو شرکت های تولید کننده تایرهای معدنی خاکی رو با تکنولوژی بالا خواهد شد.

این طرح که با دستان توانای کارشناسان و مدیران گروه صنعتی بارز و سرمایه گذاری بخش خصوصی انجام می شود، نویدبخش جهش بزرگ گروه صنعتی بارز در بین تایرسازان مطرح جهان خواهد بود.

پرویز اخوان در ادامه افزود: شعار امسال را باید به فال نیک گرفت و یقینا با رونق تولید در گروه صنعتی بارز تداوم و پایداری تولید در این صنعت را شاهد خواهیم بود. وی با تاکید بر تثبیت تولید محصول در سال جاری اظهار کرد: گروه صنعتی بارز به س وی تولید محصولات با تکنولوژی خاص پیش می رود که در همین راستا مشارکت این گروه صنعتی در تاسیس شرکت تولید تایرهای OTR با تکنولوژی بالا که در حال حاضر در انحصار چند شرکت معروف از جمله میشلن و بریجستون است، در دستور کار قرار دارد.

ظرفیت این شرکت جدید که در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد، ۵۰ هزار تن است و با راه اندازی این خط تولید گروه صنعتی بارز در زمره تایرسازان مطرح جهانی در زمینه تولید این نوع تایرها قرار خواهد گرفت. مدیرعامل گروه صنعتی بارز در ادامه به طرح توسعه ۵۰ هزار تنی بارز ک رمان اشاره و اظهار امیدواری کرد عملیات کلنگ زنی این طرح در اواسط تابستان انجام می شود./دنیای خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول