حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

فهرست لاستیک‌های انتخاب شده در گرندپری اسپانیا 2019

درباره پیرلی
زمان مطالعه : 1 دقیقهتاریخ انتشار : 21 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 102نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

سه تیم برتر مسابقات فرمول یک امسال، تعداد متفاوتی از لاستیک‌های سافت را در گرندپری اسپانیا مورد استفاده قرار خواهند داد.

کمپانی پیرلی فهرست لاستیک‌های انتخاب شده توسط رانندگان و تیم‌ها در گرندپری اسپانیا را منتشر کرد.

به گزارش پارس تایر، تیم فراری که در گرندپری آذربایجان کمتر از هر تیم دیگر لاستیک سافت با خود همراه داشت، در پیست کاتالونیا بزرگترین مجموعه از این لاستیک‌های قرمز را مورد استفاده قرار خواهد داد. چارلز لکلرک و سباستین فتل در کنار رانندگان تیم‌های رنو و آلفا رومئو، 9 مجموعه لاستیک سافت در اختیار خواهند داشت. مسابقه بارسلونا-کاتالونیا که میزبانی تست‌های پیش‌فصل 2019 را نیز بر عهده داشت، دومین مسابقه امسال است که شرکت پیرلی لاستیک‌ها را در بازه C1 تا C3 فراهم می‌کند. پیش از لاستیک‌های C1 در گرندپری بحرین نیز ارائه شده بودند اما بسیاری از تیم‌های از آن استفاده نکردند. تیم مرسدس بنز از هشت مجموعه لاستیک C3 استفاده خواهد کرد، در حالی که پیر گزلی و مکس ورستپن، رانندگان ردبول هفت مجموعه لاستیک سافت در اختیار خواهند داشت. تنها تیم دیگری که از هفت مجموعه لاستیک استفاده خواهد کرد، ویلیامز ته جدولی است.

همچنین نکته جالب دیگر آن است که، تیم ردبول مجموعه‌های یکسانی از لاستیک‌های هارد (سفید)، مدیوم (زرد) و سافت (قرمز) را برای رانندگانش انتخاب کرده اما در تیم‌ها مرسدس و فراری، راننده‌های هر تیم از مجموعه‌های متفاوتی نسبت به دیگری استفاده خواهند کرد.

در ادامه فهرست کامل لاستیک‌های انتخاب شده توسط تیم‌ها و رانندگان برای گرندپری اسپانیا را مشاهده خواهید کرد:

پیرلی گرندپری اسپانیا
پیرلی گرندپری اسپانیا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول