حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

لاستیک خوزستان خصوصی شد

لاستیک
زمان مطالعه : 2 دقیقهتاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1398تعداد بازدید : 67نویسنده :
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

بزرگترین واحد تولید انواع تیوب در کشور به بخش خصوصی واگذار شد. شرکت لاستیک خوزستان که به عنوان بزرگترین واحد تولیدی انواع تیوب خودرو، موتور سیکلت و دوچرخه در ایران شناخته می شود، در ۲۸سالگی تاسیس خود توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش پارس تایر، یکی از تجار خوشنام بازار لاستیک کشور اقدام به خرید نقدی این شرکت تولیدی در شهرستان شوشتر واقع در استان خوزستان کرده است. لاستیک خوزستان، محصولات خود را با برندهای خوزستان» و «تیوبیران» به بازار عرضه کرده و در حال حاضر با ظرفیت هزار تن در سال بخش عمده ای از نیاز بازار داخل و بخشی از بازار کشورهای همسایه را تامین می کند. این شرکت در سال ۱۳۷۰ تاسیس و تولید خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرد. از سال ۹۳ تولید انواع تیوب موتورسیکلت و دوچرخه و اسکوتر نیز به فهرست محصولات این شرکت اضافه شد تا جایی که امروز شرکت لاستیک خوزستان انواع تیوب سواری، اتوبوسی، باری سبک و سنگین، کشاورزی، راهسازی، موتوری و دوچرخه ای را تولید و روانه بازار می کند.

گفته می شود سکان مدیریت این شرکت توسط خریدار کارخانه به مهندس مرد آزاد، مدیر عامل پیشین این واحد تولیدی سپرده شده است. مرد آزاد سابقه ای بیست ساله در صنعت لاستیک دارد و در کارنامه کاری خود عناوینی همچون مدیر فروش لاستیک البرز (کیان تایر)، مدیر فروش سامان بارز، معاونت بازرگانی دوده صدف و … را بر عهده داشته است به گفته خریدار لاستیک خوزستان، به زودی تغییرات بزرگی در شیوه فروش این شرکت ایجاد خواهد شد و فروش مویرگی در بازار جایگزین برخی شیوه های انحصاری خواهد شد که برای اجرای این امر نیاز به جذب نمایندگانی از سراسر کشور خواهد بود.

البته بخشی از نیاز کشور به تیوب به ویژه در بخش ماشین آلات راهسازی توسط واردات تامین می شود که باتوجه به ظرفیت های موجود در شرکتهای تولید کننده داخلی به ویژه لاستیک خوزستان امکان داخلی سازی این دسته از تیوبها و خودکفایی در این بخش وجود دارد./دنیای خودرو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول